jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۰۵۱۳   ۲۶ تير ۱۳۹۲  |  ۲۲:۱۷

برنامه نیم فصل نخست لیگ برتر با اعتراض شدید پرسپولیس به سازمان لیگ، خیلی زود با چند تغییر مواجه شد. دو اعتراض اصلی رویانیان این موارد بود؛ اول آن که پرسپولیس باید هر دو بازی قبل از شهرآورد خود را در شهرستان برگزار کند، ولی استقلال میزبان است.

 دوم این‌ که چرا استقلال در اکثر بازی‌های نیم فصل اول بعد از پرسپولیس بازی می‌کند.اعتراض اول قرمزها خیلی زود مورد توجه سازمان لیگ قرار گرفت، به طوری که این سازمان در اصلاحیه‌ای زمان دهم آبان را برای بازی شهرآورد اشتباه دانست و عنوان کرد متعاقبا زمان این دیدار اعلام خواهد شد. سازمان لیگ سه مورد اشتباه تایپی هم در اعلام برنامه لیگ سیزدهم داشت که به شرح زیر آنها را اصلاح کرد:

1 ـ در برنامه هفته هشتم لیگ برتر تمامی مسابقه‌‌ها در روز جمعه بیست و نهم شهریور برگزار خواهد شد که به اشتباه تاریخ برگزاری چند مسابقه بیست و دوم شهریور تایپ شده بود.

2 ـ در هفته چهاردهم لیگ برتر به جای دیدار داماش گیلان و ذوب‌آهن اصفهان، باید مسابقه دو تیم استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز درج شود.

3 ـ در هفته پانزدهم نیز تاریخ دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان به اشتباه دهم آذر تایپ شده بود که زمان هشتم آذر صحیح است.‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر