jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۰۳۴۶   ۲۶ تير ۱۳۹۲  |  ۱۷:۰۲

یکی از تفریحات تابستانی رفتن به ارتفاعات و مناطق کوهستانی است، اما این کار بی‌خطر نیست و اگر نکات ایمنی و احتیاطی رعایت نشود حتی می‌تواند جان افراد را به خطر بیندازد.

پس اگر قصد دارید به مناطق ناآشنا بروید حتما از افراد بلد کمک بخواهید. قبل از رفتن به مناطق کوهستانی حتما وسایل لازم بخصوص آب کافی با خود بردارید و دقت کنید نوع پوشش‌تان با شرایط جوی متناسب باشد. حتما قبل از رفتن به تفریح، افراد خانواده را در جریان قرار بدهید و به آنها بگویید چه ساعتی حرکت می‌کنید، زمان تقریبی بازگشت‌تان کی است و از چه مسیری و به کجاها خواهید رفت. در طول مسیر نیز هرگز از گروه جدا نشوید و حتی اگر سرعت دیگران به نظرتان کم بود، باز هم خودتان را با آنان هماهنگ کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر