jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۸۰۲۷۸   ۲۶ تير ۱۳۹۲  |  ۱۵:۵۲

دزدان خشن که در جریان عملیات تعقیب و گریز با پلیس، خودرویشان هدف گلوله قرار گرفته بود با قمه به سوی ماموران حمله ور شده که با شلیک پلیس زمینگیر شدند.

دستگیری دزدان خشن با شلیک پلیس

ساعت 5:50 دقیقه صبح روز 23 تیرماه امسال ماموران گشت پلیس در خیابان جمالزاده شمالی به دو سرنشین یک دستگاه خودروی میتسوبیشی که در حال دستکاری خودروی پژو 206 بودند مشکوک شده و آنها را به صورت نامحسوس زیر نظر گرفتند.

بررسی های اولیه نشان داد متهمان از سارقان حرفه ای هستند که پس از مشاهده خودروی گشت اقدام به فرار از محل کردند.

ماموران نیز به تعقیب آنها پرداخته و چند بار به سارقان دستور ایست دادند. دزدان نیز برای فرار از دست ماموران چند بار با خودروی خود به طرف خودروی پلیس آمده و قصد واژگون کردن خودروی ماموران را داشتند.

در حالیکه نحوه رانندگی سارقان امکان داشت به دیگر خودروها آسیب وارد کند ماموران پس از شلیک چند تیر هوایی به سوی خودروی آنها شلیک کرده و هر چهار لاستیک خودروی سارقان را هدف قرار دادند.

با متوقف شدن خودرو، دزدان قصد داشتند با پای پیاده به فرار خود ادامه دهند اما ماموران آنها را به محاصره خود درآوردند.

دو سارق خطرناک این بار با یک قبضه قمه به سوی ماموران حمله ور شدند که با شلیک پلیس زمین گیر و به بیمارستان انتقال یافتند.

در بازرسی از خودروی آنها نیز یک قبضه قمه و شاه کلید برای باز کردن در خودروها کشف شد.

تحقیقات اولیه ماموران نیز نشان داد علی و مهدی از سارقان سابقه دار هستند که پیش از این نیز چند بار به اتهام سرقت دستگیر شده بودند.

در حال حاضر تحقیقات از متهمان در پلیس آگاهی ادامه دارد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امید
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۷
ضمن تشكر و خدا قوت به نیروهای خدوم انتظامی می خواهم این را بگم كه این دو نفر خجالت نمی كشند كه با این اسم های مبارك (علی و مهدی ) این شغلشان باشد .
۰
۰
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۷
فقط اعدام برای این مجرمان منطقی است
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر