jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۰۱۲۳   ۲۵ تير ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۱

در حالی که پیش از این اخباری درباره احتمال توقف تولید تندر90 و تولید پژو‌206 ایرانی به جای این خودرو منتشر شده بود، مدیر فروش یکی از خودروسازان بزرگ این موضوع را تکذیب می‌کند.

به گزارش ایسنا، این در حالی است که چند روز پیش نیز برخی رسانه‌ها با دستمایه قرار دادن نامه رنو به قطعه‌سازان داخلی، از توقف فعالیت‌های این شرکت در ایران خبر داده بودند که البته این موضوع نیز به سرعت تکذیب شد.

مدیر فروش یکی از خودروسازان بزرگ در این زمینه اظهار کرد: فرآیند تامین قطعات و تولید خودروی تندر90 طبق روال ادامه داشته و برنامه‌ای برای توقف تولید این خودرو وجود ندارد.

وی با بیان این‌که هم‌اکنون هر دو شرکت خودروساز از موجودی لازم برای ادامه تولید این خودرو برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: شرکت رنو بر ادامه تمایل خود برای حضور در ایران تاکید کرده و دلیلی برای توقف تولید تندر90 وجود ندارد. مدیر فروش این خودروساز بزرگ ادامه داد: البته مشکلاتی در رابطه با تامین منابع مالی و پرداخت مطالبات معوق و همچنین تامین برخی از قطعات مربوط وجود دارد که این مشکلات نیز مدیریت شده و تولید طبق روال ادامه خواهد یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر