jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۰۱۲۳   ۲۵ تير ۱۳۹۲  |  ۲۱:۵۱

در حالی که پیش از این اخباری درباره احتمال توقف تولید تندر90 و تولید پژو‌206 ایرانی به جای این خودرو منتشر شده بود، مدیر فروش یکی از خودروسازان بزرگ این موضوع را تکذیب می‌کند.

به گزارش ایسنا، این در حالی است که چند روز پیش نیز برخی رسانه‌ها با دستمایه قرار دادن نامه رنو به قطعه‌سازان داخلی، از توقف فعالیت‌های این شرکت در ایران خبر داده بودند که البته این موضوع نیز به سرعت تکذیب شد.

مدیر فروش یکی از خودروسازان بزرگ در این زمینه اظهار کرد: فرآیند تامین قطعات و تولید خودروی تندر90 طبق روال ادامه داشته و برنامه‌ای برای توقف تولید این خودرو وجود ندارد.

وی با بیان این‌که هم‌اکنون هر دو شرکت خودروساز از موجودی لازم برای ادامه تولید این خودرو برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: شرکت رنو بر ادامه تمایل خود برای حضور در ایران تاکید کرده و دلیلی برای توقف تولید تندر90 وجود ندارد. مدیر فروش این خودروساز بزرگ ادامه داد: البته مشکلاتی در رابطه با تامین منابع مالی و پرداخت مطالبات معوق و همچنین تامین برخی از قطعات مربوط وجود دارد که این مشکلات نیز مدیریت شده و تولید طبق روال ادامه خواهد یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

ابررایانه سیمرغ بستر رشد اقتصاد دیجیتال

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری‌ های نوین، افزایش چشمگیر و گسترش روزافزون اطلاعات، دسترسی به منابع پردازشی پرسرعت و با ظرفیت بالا، به یکی از نیازهای اصلی و بنیادین مراکز پژوهشی و کسب‌ و کارها تبدیل شده و در پایداری و تداوم توسعه اقتصاد دیجیتالی، امری اجتناب‌ناپذیر است.

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

جامعه امروز و ضرورت بازنگری در اطلاع‌ رسانی

27 اردیبهشت هر سال به‌عنوان روز جهانی جامعه اطلاعاتی (روز ارتباطات و روابط عمومی) گروه زیادی از استادان و دانشجویان ارتباطات در كنار شاغلان و فعالان این حوزه در دستگاه‌ها و نهادها و ادارات مختلف در بخش خصوصی و دولتی تكریم و احترام می‌شوند و به پاسداشت این روز همت می‌گمارند.

ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر