jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۷۹۸۴۵   ۲۴ تير ۱۳۹۲  |  ۲۲:۳۱

16 وزنه‌بردار برای حضور در اولین اردوی تیم ملی، جهت حضور در رقابت‌های جهانی 2013 که مهرماه آینده در لهستان برگزار می‌شود، دعوت شدند. در میان نفرات دعوت‌شده نام علیرضا دهقان و علیرضا سلیمانی از وزنه‌برداران رده نوجوانان نیز به چشم می‌خورد، اما خبری از پنج وزنه‌بردار المپیکی نیست تا تیم ملی بدون سلیمی، انوشیروانی، رستمی، نصیرشلال و محمدپور برای رقابت‌های جهانی استارت بزند. اسامی دعوت‌شدگان به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در زیر آمده است:

مجید عسکری(62 کیلوگرم)، جابر بهروزی و سجاد بهروزی(69 کیلوگرم)، مرتضی رضاییان و رسول تقیان(77 کیلوگرم)، سهراب مرادی(85 کیلوگرم)، امین زارعی، یاسین باقری و علیرضا دهقان(94 کیلوگرم)، محمدرضا براری، حامد مجیدی، محسن بهرام‌زاده و کیا قدمی(105 کیلوگرم)، بهادر مولایی، رشید شریفی و علیرضا سلیمانی(105+ کیلوگرم)

دور جدید تمرینات تیم ملی وزنه‌برداری از سه‌شنبه(امروز) در محل کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود و اردونشینان پس از شش روز تمرین، به آذربایجان شرقی می‌روند تا از روز اول مرداد اردوی بیست روزه‌ای را در منطقه آزاد ارس برگزار کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر