jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۷۸۹۵۷   ۲۲ تير ۱۳۹۲  |  ۱۶:۴۶

در حالی که خبرها از این حکایت می‌کرد که قرار است ادامه مجموعه تلویزیونی «ستایش» با بازیگر دیگری جز نرگس محمدی، ساخته شود، محول‌شدن دوباره این نقش به او سبب شد این بازیگر جوان، باردیگر مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرد.

مجموعه تلویزیونی ستایش به کارگردانی سعید سلطانی با قصه‌ای پرگره و جذاب دوسال گذشته از شبکه سه سیما به پخش رسید و توانست مخاطبان زیادی را جذب کند. حتی در آن مقطع زمانی آمارها نشان داد ستایش یکی از پرشمارترین نام‌هایی بوده است که والدین برای فرزندان تازه متولدشده‌شان برمی‌گزیدند. میزان استقبال از این مجموعه سبب شد سازندگان آن به فکر ساخت سری دومی برای این مجموعه باشند و پس از مدت‌ها بحث و گفت‌وگو درباره بازیگر نقش ستایش در نهایت نرگس محمدی برای حضور مجدد در این نقش انتخاب شد.

پیش از این قرار بود ساخت سری دوم این مجموعه که این روزها مراحل تصویربرداری خود را در شمال کشور سپری می‌کند، با بازی لعیا زنگنه در نقش میانسالی شخصیت ستایش ادامه پیدا کند. مریلا زارعی و ماه‌چهره خلیلی هم از جمله گزینه‌هایی بودند که به عنوان ایفاگر نقش ستایش مطرح می‌شدند.

داستان سری دوم به 20 سال پس از زمان سری اول مربوط می‌شود که در آن ستایش، همچنان از دست حشمت فردوس پدر همسر درگذشته‌اش فراری است و با نام ثنا بانو رودباری با دو فرزندش زندگی می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر