jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۵۳۵۰۲۶ ۲۹ آذر ۱۳۹۱  |  ۱۰:۵۳

بازی حذفی در ورزشگاه 1600 نفری؟

گهر – استقلال در دورود

برخلاف صحبت‌های برخی از دوستان، ظرفیت این ورزشگاه بیش از آنچه اعلام شده است و به همان تعداد هم بلیت فروخته می‌شود.

گهر – استقلال در دورود

رئیس سازمان لیگ برتر از برگزاری دیدار تیم‌های فوتبال گهر دورود و استقلال تهران در شهر دورود خبر داد و گفت: این بازی در همان محل و زمانی از قبل اعلام شده برگزار می‌شود.

در مورد آخرین وضعیت برگزاری دیدار گهر دورود با استقلال تهران ضمن بیان مطلب فوق گفت: قطعا این بازی ساعت 13:30 روز جمعه هفته جاری در شهر دورود برگزار می‌شود و تغییر در زمان و مکان برگزاری این دیدار صورت نگرفته است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: همه مسئولان شهر از استانداری، اعضای شورای تامین، هیات فوتبال و سایر ارگان‌های ذیربط کاملا آماده برگزاری این بازی هستند.

سرپرست سازمان لیگ در مورد اینکه آیا واقعا ظرفیت ورزشگاه دورود 1600 نفر است، افزود: برخلاف صحبت‌های برخی از دوستان، ظرفیت این ورزشگاه بیش از آنچه اعلام شده است و به همان تعداد هم بلیت فروخته می‌شود.

بهروان در پایان گفت: طبق قوانین، 10 درصد بلیت‌های ورزشگاه در اختیار هواداران استقلال قرار خواهد گرفت و مابقی به تیم میزبان اختصاص داده می‌شود.

دیدار تیم‌های فوتبال گهر دورود و استقلال در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی روز جمعه اول دی‌ماه در ورزشگاه شهر دورود برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر