jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۰۲۰۹۲   ۲۷ شهريور ۱۳۹۱  |  ۱۴:۵۲

آرمین واند مرد 32 ساله آمریکایی خانه اش را به امید کشته شدن زن و بچه هایش و گرفتن حق بیمه آنها به آتش کشید.

به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از لاکتوالیته، پدر بی رحم 32 ساله با کمک برادر 18 ساله اش حوالی نیمه شب خانه اش را در روستای کوچک آرجیل در ایالت ویسکانسین آتش زد.

او هنگامی که شارون همسر باردار و چهار کودکش در خواب بودند با ریختن مواد آتش زا چندین نقطه از خانه را آتش زد تا حریق هرچه زودتر تمام منزل را در بر بگیرد.

آرمین واند می خواست با گرفتن حق بیمه همسر و کودکان بیگناهش زندگی تازه ای را برای خود از سرگیرد. در جریان حریق آلن هفت ساله، جفری پنج ساله و جوزف سه ساله درآتش سوختند.

هنگامی که آرمین و جرمی بیرون خانه ایستاده بودند شارون را مشاهده کردند که جسیکا دو ساله کوچکترین فرزندش را در آغوش داشته و از میان شعله های آتش بیرون آمده است.

آرمین کودک را از هسرش گرفت و از او خواست اتومبیل را از کنار خانه دور کند تا منفجر نشود. هنگامی که زن ساده لوح برای انتقال اتومبیل رفت ، آرمین به خانه نزدیک شد و در زمانی که قصد داشت کودک را از یک پنجره شکسته به داخل آتش بیاندازد ، شارون بازگشت.

مادر برای نجات فرزندش با پدر بی رحم گلاویز شد و کودک را از دست او گرفت. در همین هنگام ماموران آتش نشانی از راه رسیدند. آرمین و جرمی دستگیر شدند.

شارون 27 ساله که به شدت سوخته و در بخش ویژه بیمارستان بستری است. وی کودکی را که باردار بود از دست داده اما جسیکا دو ساله سالم است.

آرمین پدر بی رحم فقط برای مبلغ 156 هزار دلار حق بیمه خانواده بیگناهش را نابود کرد. قرار است ، وی و برادرش 13 نوامبر محاکمه شوند. مترجم: بهرام افتخاری. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر