jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۹۷۰۹۴   ۰۱ شهريور ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۹

حال امیرچخماق اصلا خوب نیست؛ زخم‌های زیادی روی بدنه و یکی از مناره‌های آن ایجاد شده ‌است؛ زخم‌هایی که به نظر می‌رسد دارند بنا را متلاشی می‌کنند. سازمان میراث فرهنگی یزد به زدن چند چسب گچی و داربست اکتفا کرده، اما ترک‌ها از چسب‌ها هم عبور کرده و بازتر می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری میراث فرهنگی، مصطفی فاطمی، فعال حوزه میراث فرهنگی در استان یزد، شرایط امیرچخماق را خطرناک ارزیابی می‌کند و می‌گوید ترک‌ها از چندماه گذشته ایجاد شده و تا جایی پیش رفته که یکی از مناره‌ها در حال فرو ریختن است.

وی می‌افزاید:‌ هرچند همان‌ زمان این موضوع به سازمان میراث فرهنگی اخطار داده شد، اما توجه چندانی نشد و تنها به چند چسب گچی که مانع از گسترش ترک‌ها شود، بسنده شد. به گفته فاطمی این چسب‌ها هم تاثیری نداشته و بعضی از آنها ترک‌ خورده یا شکسته و فرو ریخته‌اند. این موضوع نشان می‌دهد ترک‌ها در حال زیاد شدن بوده و بنا در حال از هم پاشیدن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بیایید یک کاری بکنیم

بیایید یک کاری بکنیم

هر عکسی یک نقطه طلایی دارد، یعنی یک جایی در عکس، کانون عکس است و مشت محکم می‌کوبد وسط قرنیه‌هایت، وسط قلبت. عکسی را حامد به واتس‌اپ می‌فرستد.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر