jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۴۸۷۸۷۱   ۲۶ تير ۱۳۹۱  |  ۱۹:۱۹

رئیس جمهوری امریکا، فضای سیاسی حاکم بر واشنگتن را به شکنندگی چهار سال قبل توصیف و به شکست سیاست‌های‌ خود در تغییر جو سیاسی در واشنگتن اعتراف کرده است.

به گزارش پرس تی وی، اوباما در گفتگوی ضبط شده با شبکه تلویزیونی سی بی اس که روز یکشنبه( ۲۵ تیر) پخش شد، گفت:" اگراز من بپرسید که چیزی که بیشتر از همه در چهار سال اخیر مرا مایوس کرده، نخواهم گفت که سختی کار یا تصمیم گیری‌ها یا کندی کار بوده است. آن چه مرا سرخورده کرده ، این بوده که نتوانستم جو حاکم بر واشنگتن را تغییر بدهم به طوری که بتواند احساس و خواست واقعی مردم عادی را چه دموکرات، چه جمهوری‌خواه و چه افراد مستقل انعکاس دهد. به نظر من آن‌ها فقط می خواهند که رهبر کشورشان مشکلات‌اشان را حل و فصل کند."

وی همچنین وعده داد تا درصورت پیروزی دوباره در انتخابات، به تلاش‌ها برای بهبود اوضاع نابسامان اقتصادی و بهبود وضعیت قشر متوسط جامعه ادامه دهد.

رئیس جمهوری آمریکا یادآورشد" مهمترین مساله‌ای که ما با آن روبرو هستیم این است که چطور می‌توانیم اقتصادی بنا کنیم که اقشار متوسط در آن قوی و رو به رشد باشند و آن‌هایی که برای کار سخت مصمم هستند بتوانند به سطح قشر متوسط راه یابند."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر