عربی از تهران: از مسئولان وزارت راه می‌خواهیم چاره‌ای برای ترافیک جاده تهران ـ آمل بیندیشند.
کد خبر: ۴۸۶۳۷۱

یک شهروند از چالوس: مسئولان وزارت بهداشت برای تهیه دستگاه‌های دیالیز تنها بیمارستان شهر چالوس که گاهی به علت خرابی بیماران را دچار سردرگمی می‌کند و باعث می‌شود آنها از رامسر تا آمل تمام بیمارستان‌ها را طی‌طریق کنند، راهکاری عملی اعمال کنند.

خاکپور از کاشان: هر روزه در بلوار بوستان در شهر کاشان به علت نداشتن روشنایی شاهد تصادف هستیم. از مسئولان اداره برق کاشان می‌خواهیم نسبت به روشنایی معابر این‌بلوار اقدام کنند.

رحیم‌زاده از تهران: با وجودی که اخباری مبنی بر پایین آمدن قیمت لبنیات منتشر شده بود، ولی شاهدیم که طی یک هفته بیش از 500 تومان به قیمت‌ها اضافه شده است.

دادخواه از تهران: مسئول رسیدگی به کودکان تکدی‌گری که در ایستگاه متروی قیطریه به تعداد زیاد نیز وجود دارند، کیست؟ چرا کسی به این وضعیت رسیدگی نمی‌کند؟

جمعی از شهروندان: در مورد جوایز و وعده‌هایی که در برخی تبلیغات صورت می‌گیرد و رنگ واقعیت به خود نمی‌گیرد، چرا مسئولان هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند؟

جوابیه: در پی درج پیامی در 28 خردادماه با عنوان «قطعی تلفن‌های لواسان» روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران با ارسال دورنگاری اعلام کرد: علت قطعی تلفن در منطقه لواسانات اجرای عملیات عمرانی توسط شرکت گاز بوده است و هم‌اکنون تمامی ارتباط تلفنی در این منطقه دایر است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها