jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۸۶۳۷۱ ۱۸ تير ۱۳۹۱  |  ۰۰:۰۸

عربی از تهران: از مسئولان وزارت راه می‌خواهیم چاره‌ای برای ترافیک جاده تهران ـ آمل بیندیشند.

یک شهروند از چالوس: مسئولان وزارت بهداشت برای تهیه دستگاه‌های دیالیز تنها بیمارستان شهر چالوس که گاهی به علت خرابی بیماران را دچار سردرگمی می‌کند و باعث می‌شود آنها از رامسر تا آمل تمام بیمارستان‌ها را طی‌طریق کنند، راهکاری عملی اعمال کنند.

خاکپور از کاشان: هر روزه در بلوار بوستان در شهر کاشان به علت نداشتن روشنایی شاهد تصادف هستیم. از مسئولان اداره برق کاشان می‌خواهیم نسبت به روشنایی معابر این‌بلوار اقدام کنند.

رحیم‌زاده از تهران: با وجودی که اخباری مبنی بر پایین آمدن قیمت لبنیات منتشر شده بود، ولی شاهدیم که طی یک هفته بیش از 500 تومان به قیمت‌ها اضافه شده است.

دادخواه از تهران: مسئول رسیدگی به کودکان تکدی‌گری که در ایستگاه متروی قیطریه به تعداد زیاد نیز وجود دارند، کیست؟ چرا کسی به این وضعیت رسیدگی نمی‌کند؟

جمعی از شهروندان: در مورد جوایز و وعده‌هایی که در برخی تبلیغات صورت می‌گیرد و رنگ واقعیت به خود نمی‌گیرد، چرا مسئولان هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند؟

جوابیه: در پی درج پیامی در 28 خردادماه با عنوان «قطعی تلفن‌های لواسان» روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران با ارسال دورنگاری اعلام کرد: علت قطعی تلفن در منطقه لواسانات اجرای عملیات عمرانی توسط شرکت گاز بوده است و هم‌اکنون تمامی ارتباط تلفنی در این منطقه دایر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر