jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۲۹۷۰   ۲۸ دی ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

دیلی‌تلگراف ـ مادر جوان انگلیسی برای ازدست ندادن تلفن همراهی که از پسرش کادو گرفته بود جانش را از دست داد.«شارلین پیکرینگ» از محل کار به خانه بازمی‌گشت که در ایستگاه قطار جنوب شرقی لندن تلفن همراهی که پسر 5 ساله‌اش برای او خریده بود از دستش روی ریل‌های قطار افتاد.

این زن 25 ساله با وجود این که 3 شاهد ماجرا او را از وارد شدن به مجدوده ریل‌ها منع کردند، ولی وی برای برداشتن گوشی تلفن وارد محوطه عبور قطار شد و تنها چند ثانیه بعد توسط قطار پرسرعت زیر گرفته شد.

برخورد قطار سریع‌السیر با این زن سبب شد او بلافاصله و قبل از رسیدن آمبولانس جانش را از دست بدهد و پسرکش را که با جمع کردن پول‌های کادویی کریسمس برای مادرش گوشی تلفن خریده بود برای همیشه تنها بگذارد.

خانواده شارلین مرگ ناگهانی او را فاجعه بار خوانده و ادعا می‌کنند پسر 5 ساله او هر روز با تلفن همراه مادرش که پلیس از صحنه تصادف پیدا کرده و به آنها تحویل داده با دوست خیالی‌اش صحبت می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر