jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۴۵۰۸۹۰   ۲۰ دی ۱۳۹۰  |  ۱۳:۳۷

اختصاصی جام جم آنلاین

رد صلاحیت حدود 40 نماینده فعلی

حدود 40 نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی از سوی هیات اجرایی رد صلاحیت شده و یا صلاحیت آنها احراز نشده است.

 به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین، امروز در راهروهای مجلس شنیده شد که حدود 40 نماینده فعلی مجلس از سوی هیات اجرایی سراسر کشور رد صلاحیت شدند.

براساس این گزارش، حداقل چهار نماینده فعلی استان تهران، سه نماینده از استان فارس، سه نماینده از استان گیلان، یک نماینده از استان ایلام، سه نماینده از استان آذربایجان غربی، یک نماینده از آذربایجان شرقی، دو نماینده از کردستان، دو نماینده از خوزستان، یک نماینده از اصفهان، دو نماینده از استان اردبیل، دو نماینده از استان زنجان، دو نماینده از خراسان شمالی و یک نماینده از خراسان جنوبی رد صلاحیت شدند.

خبرنگار جام جم آنلاین اسامی 30 نماینده را در اختیار دارد که بسیاری از این نمایندگان در گفت وگو با خبرنگار ما رد صلاحیت خود را در هیئت اجرایی تایید کردند.

این رد صلاحیتها و عدم احرازها از سوی هیئت‌های اجرایی صورت گرفته و این عده حق اعتراض دارند که هیئت نظارت شورای نگهبان اختیار تجدید نظر دراین باره را دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر