jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۳۴۶۸۳   ۲۰ مهر ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

حادثه تلخ و دلخراشی که این هفته رخ داده، مربوط به مرگ یک زن ایرانی و پسر 5 ساله‌اش است. این خانواده ایرانی که شامل پدر، مادر، دختر 14 ساله و پسر 5 ساله بودند، از مدتی قبل در دبی زندگی می‌کردند و محل سکونت آنها آپارتمانی در یک برج بلندمرتبه بود.

روز حادثه در حالی که پدر خانواده در سفر به سر می‌برد مادر، دختر 14 ساله‌اش را برای رفتن به مدرسه آماده کرد و همراه او به محوطه مقابل ساختمان رفت تا دخترش سوار سرویس مدرسه شود. در این لحظات کودک 5 ساله در حالی که سرش را از پنجره بیرون آورده بود، مادر و خواهرش را تماشا می‌کرد، اما در یک لحظه تعادلش را از دست داد و از همان بالا به پایین پرت شد و در دم جان سپرد. زن 33 ساله و دختر نوجوان با دیدن این صحنه شوکه شده بودند و جیغ و فریاد می‌کشیدند.

در یک لحظه مادر شتابان به داخل ساختمان رفت و خودش را به آپارتمانش رساند و لبه پنجره ایستاد. او که دچار شوک روحی شده بود و هیچ کنترلی بر رفتار و اعمالش نداشت، به ناگاه خودش را از پنجره به پایین پرت کرد و جنازه او در چند قدمی جسد پسرش جای گرفت. دقایقی بعد، امدادگران و ماموران پلیس خودشان را به محل حادثه رساندند و با تحقیق از شاهدان این صحنه دلخراش و غم‌انگیز متوجه اصل موضوع شدند.

امدادگران از آنجا که دختر 14 ساله بشدت شوکه شده بود و در وضعیت روحی وخیمی به سر می‌برد، او را بسرعت به بیمارستان رساندند. در ادامه پدر خانواده به صورت تلفنی در جریان واقعه دلخراش قرار گرفت و خودش را به دبی رساند، اما از دست او نیز کاری برنمی‌آمد. به این ترتیب حادثه‌ای تلخ و اندوه‌بار رقم خورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر