jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۳۴۳۶۱   ۱۹ مهر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

زنی در دادگاه خانواده با بیان این ‌که حدود 30 سال از شوهرم کتک خورده‌ام، گفت: کتک‌ها را تحمل کردم، اما زندگی با شوهر معتاد به شیشه را هرگز قبول نخواهم کرد. به گزارش فارس، این زن با حضور در دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست طلاقش را به قاضی سیدمهدی مطلبی، رئیس شعبه 269 مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

زن در برابر قاضی شعبه گفت: کاش شوهرم تنها تریاک مصرف می‌کرد و به شیشه روی نمی‌آورد تا به زندگی با او ادامه می‌دادم، ولی مصرف شیشه او برایم غیرقابل تحمل است.

وی با اشاره به این‌ که یک پسر بزرگ دارم که نگران معتاد شدن او هستم، گفت:‌ حدود 30 سال با شوهرم زندگی کرده‌ام و همیشه از او کتک خورده و تحقیر شده‌ام.

وی عنوان کرد: شوهرم به دادگاه نمی‌آید تا از یکدیگر جدا شویم، ولی من با او زندگی نخواهم کرد. به‌خدا خسته شدم و بیقراری باعث شده که هر شب تا صبح بیدار بمانم.

زن میانسال افزود: اگر شوهرم شیشه مصرف نمی‌کرد و من نگران آینده فرزندم نبودم، باز هم حاضر به ادامه زندگی و کتک خوردن از او بودم.قاضی این شعبه با توجه به این ‌که مدارک ارائه ‌شده از سوی زن درخصوص اعتیاد مرد موجود بود، زن را به آرامش دعوت کرد و خواهان حضور مرد برای رسیدگی در جلسه بعد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر