jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۳۲۲۷۳   ۱۱ مهر ۱۳۹۰  |  ۱۶:۱۴

با تداوم اعتراض‌های مردمی در آمریکا

پلیس نیویورک دست به خشونت زد

پلیس نیویورک به استفاده از روشهای خشن در برخورد با معترضان متهم شده است.

اعتراض شهروندان آمریکایی به سیاستهای اقتصادی این کشور ادامه دارد و در این میان پلیس نیویورک نیز به بدرفتاری با معترضان متهم شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه گاردین، با ادامه اعتراض‌های مردم آمریکا به ویژه ساکنان نیویورک به سیاستهای اقتصادی باراک اوباما، انتقادات تندی نیز علیه پلیس این شهر مطرح شده به طوری که پلیس نیویورک متهم به استفاده از روشهای خشن در برخورد با معترضان شده است.

بر اساس این گزارش، فعالانی چون تفسیرگران و خبرنگارانی که تحولات وال استریت را پیگیری می کنند و همچنین فعالان صنفی به شدت از شیوه برخورد پلیس با تجمع صلح آمیز معترضان انتقاد دارند.

به نوشته گاردین، در دو هفته اخیر نیروهای پلیس نیویورک بیش از هزار نفر را در جریان اعتراضات وال استریت بازداشت کرده اند که اغلب این بازداشتها با استفاده از زور بوده است.

این سومین هفته ای است که معترضان آمریکایی با تجمع در مقابل ساختمان وال استریت به سیاستهای اقتصادی اوباما اعتراض می کنند.

 آمریکا در حال حاضر از لحاظ اقتصادی یکی از بدترین دوران خود را سپری می کند به طوری که بدهی دولت این کشور به بالاترین سطح خود در سالهای اخیر رسیده و دولت اوباما برای فائق آمدن بر این مشکلات، بودجه دستگاه های مختلف را کاهش داده که همین امر نارضایتی مردم را در بر داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر