jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۰۴۰۷   ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۲۲:۲۶

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال از مسعود مرادی ، جلال مرادی ، علی خسروی ، محسن قهرمانی و هدایت ممبینی به عنوان بهترین داوران سومین دوره لیگ برتر نام برد.


منوچهر نظری ، قضاوت مردم را بهترین مرجع انتخاب داوران برتر لیگ دانست و افزود: در چند هفته اخیر که بازیها از حساسیت بیشتری برخوردار بودند ، داوران با کمترین اشتباه قضاوت کردند ، در نتیجه اعتراضاتی نیز در پی نداشت . نظری اظهار کرد: داوران دیدارهای پایانی به همراه ناظران و کمک داوران قوی از تمام انرژی خود برای قضاوت بهره بردند و در برد و باخت تیمها نیز دخالتی نداشتند. وی با قدردانی از جامعه داوری ، انتخاب یک داور به عنوان داور برتر لیگ را بسیار سخت خواند و گفت : چکیده داوری کشور دیدارهای حساس (پاس استقلال اهواز) ، (استقلال استقلال اهواز) و (پاس سپاهان) و (استقلال و پگاه) را قضاوت کردند ، بنابراین انتخاب یک فرد خیلی سخت است . البته کمیته داوران در بیشتر مواقع بارها و بارها داوران را همانند بازیکنان جریمه کرده است و مطمئنا داوران نمونه نیز تقدیر خواهند شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر