jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۳۵۳۴ ۱۲ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۹:۰۰

جشنواره فیلم فجر امسال، جشنواره صاحب‌نام‌هاست. نام‌هایی که پیشاپیش خبر از جشنواره پرباری می‌دهند، اما در میان ستاره‌های سینما، امسال سال پرنقشی برای نیکی کریمی است. او که مدتی حضور کمرنگ‌تری (به نسبت روزهای اوجش) در سینما داشت و از روزهای پرکارش کمی فاصله گرفته بود در جشنواره امسال با 5 فیلم از کارگردانان صاحب‌نام ایران دوباره به روزهای خوش باز خواهد گشت.

 مسعود کیمیایی، فرزاد موتمن، کمال تبریزی و سعید اسدی کارگردان‌هایی هستند که کریمی در فیلمشان ایفای نقش خواهد کرد. فیلم پنجم کریمی «روایت سوت پایان» است که خود کریمی آن را کارگردانی کرده است، اما در میان بازیگران مرد جشنواره امسال، حامد بهداد با 6 فیلم در صدر پرکارترین بازیگران جشنواره نشسته (شاید هم ایستاده!) او هم همراه کارگردانان صاحب‌نام ایران مهمان جشنواره امسال خواهد بود. بهداد که ستاره محبوب سال‌های اخیر سینمای ایران شده، با یک فیلم کمتر، مقام دوم بازیگران پرکار دوره‌های مختلف جشنواره را هم از آن خود کرده است. مقام اول متعلق به حمید فرخ‌نژاد و دوره قبل جشنواره فیلم فجر است. بهداد در جشنواره امسال در فیلم‌های این کارگردانان نقش خواهد داشت؛ مسعود کیمیایی، فرزاد موتمن، سیروس الوند، رسول صدرعاملی، مازیار میری و علیرضا امینی. از قرار معلوم روزهای پرکاری برای این دو بازیگر بوده و ما چهره این دو را بیشتر از بقیه در تیزرها و بیلبوردها و تبلیغات خواهیم دید، اما باید دید آیا کیفیت بازی این ستاره‌ها به اندازه کمیتش چشمگیر و قابل توجه خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر