jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۳۶۸۵۹ ۰۷ تير ۱۳۸۹  |  ۲۰:۴۱

از این هفته در شبکه قرآن آغاز می‌شود

پخش سریال بچه‌های کوچه دوستی

مجموعه تلویزیونی «بچه‌های کوچه دوستی» به تهیه‌کنندگی سیدافضل میرلوحی و کارگردانی هنگامه مفید از این هفته روی آنتن شبکه قرآن می‌رود.

«سیدافضل میرلوحی» در گفتگو با فارس گفت: این مجموعه 24 قسمتی از این هفته هر روز از شبکه قرآن پخش می‌شود.

وی در ادامه افزود: در این مجموعه شخصیت‌های جدیدی وارد شدند ولی موضوع برنامه در همان مهمان‌پذیر می‌گذرد.

در خلاصه داستان این مجموعه که با نام امین و مینا و مهمان‌پذیر سعادت شناخته می‌شود، آمده است:امین و مینا به اتفاق مادرشان به مهمانپذیر دایی مهدی در مشهد می‌روند و تا آخر تعطیلات تابستانی به دایی مهدی در اداره مهمانپذیر کمک می‌کنند و در این راستا یک سری اتفاقاتی با خانواده‌های زوار خواهند داشت و ...

در این مجموعه جلیل فرجاد، مرتضی احمدی، اکبر رحمتی، عباس محبی، آرش میراحمدی، افشین سنگ‌چاپ، فریده دریامج، آزیتا رضایی،‌ معصومه آقاجانی،‌ آزیتا رضایی، صدیقه کیانفر، پیمان شریعتی و رویا امامی از جمله بازیگرانی هستند که به ایفای نقش می‌پردازند.

عوامل برنامه عبارتند از: تهیه‌کننده: سیدافضل میرلوحی، نویسنده و کارگردان: هنگامه مفید، کارگردان تلویزیونی: ناهید محمدیان، تصویربرداران: خیاطان، زمردی، مدیر تولید: سید آرش حسینی، صدابردار: حسن زرفام، طراح صحنه و گریم: نوید فرحمرزی، تدوین: اکبر توکلی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر