jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۳۳۶۰۵۴   ۰۳ تير ۱۳۸۹  |  ۱۰:۲۹

یک کیف مناسب می‌تواند نقش مهمی در حفظ تناسب اندام شما داشته باشد

کیف مناسب برای خانم‌ها

همان‌طور که انتخاب لباسی متناسب با موقعیت زمانی ومکانی مورد نظر شما و همچنین متناسب با اندام فردی که آن لباس را می‌پوشد از اهمیت قابل توجهی برخوردار است، انتخاب کیفی مناسب با لباس و اندام شما نیز ضرورت بسیار زیادی دارد. اگر قصد خرید یک کیف دستی جدید را دارید بهتر است پیش از خرید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید تا از انتخاب خود پشیمان نشوید.

انتخاب کیف برخلاف انتخاب کفش و لباس کار سخت و پیچیده‌ای نیست. همواره باید این نکته را مد نظر قرار دهید که بهترین کیف برای هر فرد، کیفی است که بتواند به تعادل ظاهری آن فرد کمک کند. کیف‌های چرمی بهترین نوع کیف برای محل کار شما و حتی خرید هستند. بهتر است در طول روز از کیف‌های به رنگ روشن و در هنگام شب از کیف‌های به رنگ تیره استفاده کنید.

اگر می‌خواهید کیفی را انتخاب کنید که بتوانید بدون توجه به رنگ‌ لباستان هر روز از آن استفاده کنید، باید کیفی به رنگ خنثی بخرید و اگر لباس شما ترکیبی از چند رنگ مختلف است بهترین انتخاب، یک کیف تک‌رنگ خنثی است، اما کیف‌های رنگی، بیشترین تناسب و هماهنگی‌ را با لباس‌های تیره رنگ دارند.

اندازه کیفی که انتخاب می‌کنید بیش از هر چیز به این بستگی دارد که می‌خواهید چه اشیایی را در کیف خود قرار دهید البته باید توجه داشت که افراد قد بلند در انتخاب کیف هیچ‌گونه محدودیتی ندارند و می‌توانند هر نوع کیفی را که مورد توجه آنها قرار گرفت برای خرید انتخاب کنند، اما آنهایی که قد بلندی ندارند و یا به اصطلاح ریزاندام هستند باید از خریدن کیف‌های خیلی بزرگ اجتناب کنند. چراکه این نوع کیف‌ها با اندام آنها تناسب ندارند، اما اگر تنها فردی بلند قد و لاغر اندام هستید یک کیف بسیار بزرگ می‌تواند به عنوان یک مکمل نقش بسیار مهمی در حفظ تناسب اندام شما داشته باشد. این در حالی است که کیف‌های مینیاتوری بهترین گزینه برای افرادی است که اندام کوچکی دارند. اگرچه این روزها بسیاری از افراد و بخصوص جوانان علاقه‌مند به دنیای مد علاقه زیادی به خرید کیف‌های مارک‌دار و گرانقیمت هستند، اما بهتر است به جای خرید یک کیف گرانقیمت چندین کیف با قیمت مناسب و با کاربردهای مختلف برای کار یا تفریح، مهمانی و سفر بخرند تا در موقعیت‌‌های مختلف بتوانند از آنها استفاده کنند.

انتخاب شکل ظاهری کیف براساس سلیقه شخصی افراد متفاوت است، اما تحقیقات انجام شده حاکی است معمولا کیف‌های مستطیلی شکل مورد علاقه افرادی است از نظر شخصیتی همواره به دنبال این هستند که در هر جمعی منحصر بفرد و متفاوت با دیگر افراد باشند. اگرچه کیف‌های چرمی اغلب رسمی به نظر می‌‌رسند اما از آنجایی که اغلب سنگین‌تر از دیگر انواع کیف‌ها هستند می‌توانید کیف‌های پارچه‌ای را در سفر جایگزین کیف‌های چرمی کنید. بهتر است اشیایی را در کیف خود حمل کنید که به آنها نیاز دارید و هیچ‌گاه وسایل غیرضروری را در کیف دستی خود قرار ندهید، چراکه کیف‌های سنگین اغلب موجب بروز مشکلات بسیاری همچون سردرد، گردن درد یا کمر درد خواهند شد. اگر فکر می‌کنید که نمی‌توانیدعادت خود را در زمینه به همراه داشتن اشیای غیرضروری در کیف دستی خود برای همیشه کنار بگذارید بهتر است این کار را حداقل یکبار در ماه انجام دهید تا بتدریج به آن عادت کنید.

منابع: Fashion force front.com

Fashion about.com

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

جای خالی سیاستگذاری در هوش مصنوعی

امروزه فناوری‌ های نوین و به ویژه هوش مصنوعی به سرعت جهان اطراف ما را متحول می‌کند و نفوذ روزافزون آنها در تمامی کاربردهای سنتی، یکی‌از دغدغه‌ها و اولویت‌های دولت‌هاست. اکنون دنیا به تعبیری با سونامی فناوری مواجه بوده و کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیست.

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو