jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۵۴۴۱   ۱۲ اسفند ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: مرد روانی که برای شکایت از سارقان محل کارش به کلانتری شهر صنعتی البرز قزوین رفته بود، پس از خلع سلاح و مجروح کردن 2 سرباز، در جریان تیراندازی از سوی پلیس کشته شد. به گزارش «جام‌جم»، چند روز قبل مردی خشمگین به کلانتری شهر صنعتی البرز واقع در شهرستان قزوین رفت و از سربازی که در اتاق نگهبانی کلانتری نشسته بود، خواست شکواییه‌ای درخصوص سرقت از محل کارش تنظیم کند.

سرباز جوان پس از گفتگو با مرد خشمگین از او خواست برای ثبت شکایت و اطلاع از موضوع سرقت به یکی از ماموران کلانتری مراجعه کند.

مرد شاکی با شنیدن این حرف‌ها، داد و فریاد راه انداخت و از او خواست هر چه زودتر شکایت وی را تنظیم کند. در همین هنگام مشاجره بالا گرفت و مرد شاکی چاقویی را که همراه داشت، از جیبش بیرون آورد و به سرباز کلانتری حمله کرد و جوان سرباز در حالی که زخمی شده بود، به سمت سلاحش رفت تا مانع سرقت آن از سوی مرد مهاجم شود که مرد مهاجم بار دیگر با حمله به سرباز، سلاح کلاشینکف وی را به سرقت برد.

جوان سرباز که راهی برای فرار نداشت، از دوستش که نگهبان بخش دیگری بود، درخواست کمک کرد.

قتل وقتی او صدای کمک‌خواهی دوستش را شنید، سراسیمه به سمت اتاق نگهبانی رفت که ناگهان مرد مسلح با چاقویی که همراه داشت، چند ضربه به او زد و وی را به کناری انداخت.

مرد مهاجم پس از زخمی کردن 2 جوان سرباز، از اتاقک نگهبانی خارج شد و شروع به تیراندازی‌های بی‌هدف کرد. ماموران کلانتری هم هراسان از اتاق‌های خود خارج شدند و به محوطه حیاط کلانتری آمدند و متوجه حضور مرد مهاجم شدند. ماموران بلافاصله تمامی مراجعه‌کنندگان و متهمان را به چند اتاق جداگانه در کلانتری انتقال دادند و با اخطارهای پی در پی از او خواستند، خود را تسلیم پلیس کند.

در جریان حادثه، مرد مهاجم بی‌آن که به اخطار پلیس توجهی کند، به سمت ماموران شلیک کرد.

ماموران کلانتری برای این که مرد مهاجم، جان افراد دیگری را نگیرد، به تیراندازی متقابل پرداختند که در پی این اقدام، مرد مهاجم از سوی پلیس هدف قرار گرفت و به قتل رسید. در این تحقیقات معلوم شد مرد مهاجم یک بیمار روحی - روانی بوده که مدتی در بیمارستان بستری بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر