گروه حوادث: با تلاش هیات صلح و سازش دادسرای جنایی تهران، جوان 22 ساله‌ای که پسرعموی خود را به قتل رسانده بود در یک قدمی مجازات قصاص نجات پیدا کرد.
کد خبر: ۳۱۲۹۷۸

به گزارش جام‌جم، در یکی از روزهای آبان سال 86 ماموران کلانتری 111 هفت‌چنار از درگیری منجر به مرگ 2 پسرعمو در یکی از محله‌ها با خبر شده و با عزیمت به محل مشخص شد 2 پسرعمو که از یکی از شهرها به تهران آمده‌اند پس از اختلاف بر سر خواستگاری از یک دختر با یکدیگر درگیر شده‌اند که در این درگیری جوان 32 ساله‌ای به نام جلیل با چاقوی پسرعموی 22 ساله خود، مجتبی به قتل رسیده است.

عصمت‌الله جابری، دادیار اجرای احکام دادسرای جنایی با اشاره به این خبر گفت: پس از دستگیری متهم و بازسازی صحنه جنایت متهم در شعبه 71 دادگاه کیفری محاکمه و به درخواست بازماندگان مقتول به قصاص محکوم شد که حکم صادره در شعبه 27 دیوان‌عالی کشور تایید و برای اجرا به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی ارسال شد.

جابری اضافه کرد: در حالی که متهم در یک قدمی مجازات قرار داشت هیات صلح و سازش به سرپرستی قاضی جعفرزاده، معاون دادستان تلاش گسترده‌ای را در این ارتباط آغاز و موفق به جلب رضایت خانواده مقتول شد و متهم برای محاکمه از جنبه عمومی جرم به‌زودی به دادگاه فرستاده خواهد شد تا در این زمینه تصمیم‌گیری شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها