jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۳۱۱۰۳۲   ۱۸ بهمن ۱۳۸۸  |  ۲۲:۴۳

بازرسان پلیس فدرال «مکزیک» اعلام کردند: در پی درگیری مسلحانه در شمال این کشور، شش نفر از مشتریان یک رستوران جان خود را از دست دادند و 12 نفر دیگر نیز مجروح شدند.

به گزارش ایسنا، در گزارش پلیس فدرال «مکزیک» آمده است که بر اثر درگیری مسلحانه که در یکی از رستوران‌های منطقه «کولیاکان» در شمال این کشور رخ داد، شش نفر از جمله سه مامور پلیس جان باخته و 12 نفر نیز مجروح شدند، همچنین وضعیت سه نفر از مجروحان این حادثه تیراندازی وخیم گزارش شده است.

«پاتریشیان گونزالس» رییس پلیس منطقه نیز در مصاحبه‌ای گفته بود که به احتمال زیاد و این درگیری مسلحانه در رابطه با قاچاقچیان مواد مخدر است، با این حال پلیس و کارشناسان در حال بررسی اوضاع هستند.

بر اساس اعلام پلیس فدرال این کشور از زمان روی کار آمدن «فیلیپه کالدرون» رییس جمهوری «مکزیک» تاکنون بیش از 15 هزار نفر در نواحی مختلف این کشور جان خود را از دست داده‌اند، به طوری که تنها در سال گذشته میلادی دو هزار و 300 نفر در درگیری‌های مسلحانه میان نیروهای پلیس و قاچاقچیان مواد مخدر جان باختند.

گفتنی است، اکثر قربانیان این درگیری‌ها در مرزهای این کشور با ایالات متحده آمریکا جان باختند و حتی در برخی از موارد نیروهای پلیس جزو این قربانیان بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر