jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۹۰۵۷ ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

روابط عمومی: 22021955

00/7 صبح آمد (زنده)‌
15/9 سلامت باشید (زنده)‌
ارتوپدی / با حضور دکتر فائزی‌پور
15/10 خانه فیروزه‌ای (زنده)‌
15/12 هفت آسمان
پاسخ به سوالات مسائل اعتقادی/ با حضور حجت‌الاسلام رضا محمدی
45/12 سفر به گرای 360 درجه
30/13 گلبرگ (زنده)‌
مشکلا‌ت بعد از ازدواج  /  باحضور حجت‌الاسلام دهنوی
40/14 طنز مسافران (تکرار)‌
30/15 دلنوازان (تکرار)‌
50/16 گزارش ورزشی (زنده)‌
پخش مستقیم فوتبال پیروزی و سایپا
00/19 فیلم سینمایی رد پای یاغی
به کارگردانی: رایان لیتیل/ با بازی: برایان ویمر و مایکل ون واگن/ محصول 2006 آمریکا: بوچ کسیدی و ساندنس کید، دویاغی معروف بودند که با ناپدید شدنشان موجب به وجود آمدن افسانه‌های متعددی شدند. بعضی‌ها فکر می‌کنند کشته شدند و بعضی دیگر می‌گویند به طور معجزه آسایی گریخته‌‌‌اند و... این فیلم وجه دیگری از افسانه بوچ کسیدی و ساندنس کید است که پسر برادر بوچ پس از سال‌ها به دنبال عموی خود است و...
30/21 ماجراجویان
این برنامه با حضور گروهی ماجراجو متشکل از یک تا 3 نفر (به تناسب برنامه)‌ با امکانات و تجهیزات مناسب، سفری جذاب و پر از حادثه‌‌ای را در سراسر ایران آغاز می‌کنند. هر قسمت از فیلم به طور مجزا بخشی از فضاها و ایستگاه‌های طبیعی مثل حیات‌وحش، غارها، آبشارها، کوه‌‌ها، رودخانه‌های وحشی، جزایر غیرمسکونی، مناطق بیابانی، کویری و جنگلی و آثار به‌جا مانده از زمان‌های بسیار کهن را معرفی می‌کند و ...
15/22 مسابقه مسیر طلایی
30/23 آب و سراب
این مجموعه مستند داستانی به نقد و بررسی عرفان‌های کاذب و وارداتی و به معرفی و ارائه عرفان ناب اسلامی می‌پردازد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر