jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۳۴۷   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

کوتاه و گویا ازمجلس

لاریجانی به ژنو رفت

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیروز در صدر هیاتی پارلمانی برای شرکت در صد وبیست و یکمین اجلاس اتحادیه بین‌المجالس کشورهای جهان عازم ژنو در کشور سوئیس شد. وی قبل از عزیمت به این کشور از مهم‌ترین مباحث این اجلاس را ساختار سازمان ملل متحد و میزان پاسخگویی آن اعلام کرد. رئیس مجلس شورای اسلامی، بحث خلع سلاح و فعالیت‌های هسته‌ای در دنیا و مباحث حقوق بشری را از دیگر دستورات و ابعاد این اجلاس عنوان کرد.

انتقاد از بازار آشفته برنج

جبار کوچکی، نماینده رشت طی تذکری به ریاست مجلس از اوضاع آشفته بازار برنج انتقاد کرد. وی با اشاره به آسیب‌های شدیدی که به این کالا وارد شده است و موضعگیری کشورهای اروپایی و هندی در قبال برنج‌های وارداتی از مجلس خواست مساله را سریعا بررسی کند.

آموزش و پرورش را ساماندهی کنید

روح‌الله جانی عباسپور، نماینده بوئین‌زهرا در تذکری به هیات رئیسه مجلس خواستار ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش شد و نسبت به مشخص شدن سرنوشت وزارتخانه‌ و انتخاب وزیر انتقاد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر