jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۳۳۱ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: اعضای 2 شرکت هرمی که به صورت گسترده اقدام به کلاهبرداری از مردم می‌کردند، در کرج دستگیر شدند. به گزارش «جام‌جم»، اعضای این دو شرکت هرمی با تبلیغات گسترده و پرداخت سود 20 درصدی به سرمایه‌گذاران، اقدام به فریب و اغفال مردم می‌کردند که پس از تحقیقات از سوی ماموران انتظامی کرج، محل تجمع این افراد که از سرشاخه‌های شرکت هرمی بودند در 2 منطقه شناسایی و 29 نفر از سرشاخه‌ها به همراه انواع جزوات آموزشی دستگیر شدند. با صدور دستور قضایی تحقیق در خصوص میزان کلاهبرداری این 2 شرکت فعال هرمی در کرج ادامه دارد.

در چند سال اخیر شرکت‌های هرمی که قارچ‌گونه رشد کرده‌اند، میلیاردها تومان از سرمایه مردم را به بهانه‌های واهی از جمله پرداخت سود کلا‌ن به یغما برده‌اند که هزاران فقره شکایت علیه سرشاخه‌های این شرکت‌های هرمی در محاکم قضایی مطرح است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر