jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۰۹۱ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

جام‌جم: حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی مقدم، معاون امور مجلس و استان‌های صدا و سیما در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: با افتتاح پروژه سیگنال‌رسانی ماهواره‌‌ای (آپلینگ) صدا و سیمای مرکز قزوین می‌بایست علاوه بر مخاطبان استانی به نیاز مخاطبان ملی و فراملی هم پاسخ دهد.در این مراسم همچنین ضمن قدردانی از خدمات ابوالفضل معصومی‌فر، حجت‌الاسلام محمدیان به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز قزوین معرفی شد.

«زرد سالاران» روی آنتن شبکه 2

فارس: مجموعه مستند 8 قسمتی «زردسالاران» به کارگردانی محمدتقی فهیم همزمان با نزدیک شدن به افتتاح شانزدهمین جشنواره مطبوعات از شبکه 2 سیما پخش می‌شود.مجموعه مستند «زردسالاران» با محوریت نقد، بررسی و تحلیل تاریخی ژورنالیسم زرد به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدتقی فهیم پخش می‌شود.در این مجموعه تاریخ نشریات زرد در جهان و ایران، حجم و کمیت این نشریات و عوامل پیدایی و گسترش آنها همراه مستنداتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

کلاس‌های آموزشی باشگاه رادیو جوان

جام‌جم: مراسم آغاز به کار اولین دوره کلاس‌های آموزشی باشگاه رادیویی جوان صبح دیروز در محل باشگاه رادیویی جوان برگزار شد.در این مراسم که تعدادی از استادان و هنرجویان این باشگاه حضور داشتند، مسعود احمدی مدیر رادیو جوان در سخنانی با اشاره به اهداف تاسیس این باشگاه گفت: باشگاه رادیویی جوان وظایف مهمی دارد که یکی از آنها ایجاد پل ارتباطی میان شبکه جوان و مخاطبان علاقه‌مند به برنامه‌های این رادیو است. همچنین این باشگاه امکان درک بیشتر رسانه‌ای را برای اعضای باشگاه از طریق کلاس‌های آموزشی در دوره‌های مختلف فراهم می‌کند.

آفریده می‌رود

فارس: معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد ارسلامی از ابقای ابراهیم داروغه‌زاده، مجید مسچی و بهمن حبشی در سمت‌های خود و تغییر محمد آفریده خبر داد.معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این مطلب، افزود: از بین مدیران سینمایی ابقای ابراهیم داروغه‌زاده در موسسه رسانه‌های تصویری، مجید مسچی در موسسه سینما شهر و بهمن حبشی در دفتر مجامع سینمایی قطعی شده است و با توجه به درخواست‌های مکرر محمد‌ آفریده مبنی بر عدم تمایل برای ادامه حضور در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی جانشین وی بزودی معرفی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر