jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۰۵۲ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

یک شهروند از اصفهان: بسیاری از کارت‌های ملی صادره شهروندان اصفهان بدون عکس است و به همین دلیل بسیاری از ادارات و سازمان‌ها، از پذیرش و قبول این کارت‌ها به عنوان کارت شناسایی سر باز می‌زنند.

حسینی از سبزوار: هر شب ساعت 21 در میدان هفت‌تیر، بوی تعفن بسیار شدیدی فضا را پر می‌کند .از سازمان محیط زیست درخواست رسیدگی دارم.

برزویی از سبزوار: آب شرب شهرک اندیشه سبزوار قطع است و اداره آبفای این شهرستان اقدامی برای حل آن نمی‌کند.

داوود عسلی از تهران : 12 سال است که اعضای تعاونی مسکن جهاد کشاورزی به خانه‌های خود در مراد‌آباد پونک دست نیافته‌اند و تمامی اعضای آن در سر در گمی به سر می‌برند.

طیبی از کردستان: مدتی است اداره محیط زیست، ده‌ها قلاده گرگ را در شهرستان بیجار رها کرده است که هر زمستان این گرگ‌ها به داخل شهر هجوم می‌آورند و ترسی از حمله به افراد ندارند، بارها هموطنان ما بر اثر این حملات زخمی شده‌اند، اما گویی اداره محیط زیست خیال جمع‌آوری این گرگ‌ها را ندارد.

یک هموطن: دانشجوی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه ارومیه هستم، این دانشگاه در ترم جدید 25 هزار تومان اضافه به عنوان هزینه ایاب و ذهاب از دانشجویان دریافت کرده است و کلاس‌ها را بدون توجه به ساعات اداری شاغلان ارائه می‌کند.

یک مدیر مدرسه: 6 ماه است اداره آموزش و پرورش خرمشهر حقوق اضافه کار مدیران 3 مقطع تحصیلی را پرداخت نکرده است.

یک شهروند از تهران: شهرداری طی طرحی اقدام به تغییر پلاک منازل کرد، ولی متاسفانه مشکلی که اکنون برای شهروندان ایجاد شده، این است که مرسولات پستی بندرت به دست گیرنده می‌رسد و اغلب آنها برگشت می‌خورند، چه کسی پاسخگوست؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر