jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۰۵۲   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

یک شهروند از اصفهان: بسیاری از کارت‌های ملی صادره شهروندان اصفهان بدون عکس است و به همین دلیل بسیاری از ادارات و سازمان‌ها، از پذیرش و قبول این کارت‌ها به عنوان کارت شناسایی سر باز می‌زنند.

حسینی از سبزوار: هر شب ساعت 21 در میدان هفت‌تیر، بوی تعفن بسیار شدیدی فضا را پر می‌کند .از سازمان محیط زیست درخواست رسیدگی دارم.

برزویی از سبزوار: آب شرب شهرک اندیشه سبزوار قطع است و اداره آبفای این شهرستان اقدامی برای حل آن نمی‌کند.

داوود عسلی از تهران : 12 سال است که اعضای تعاونی مسکن جهاد کشاورزی به خانه‌های خود در مراد‌آباد پونک دست نیافته‌اند و تمامی اعضای آن در سر در گمی به سر می‌برند.

طیبی از کردستان: مدتی است اداره محیط زیست، ده‌ها قلاده گرگ را در شهرستان بیجار رها کرده است که هر زمستان این گرگ‌ها به داخل شهر هجوم می‌آورند و ترسی از حمله به افراد ندارند، بارها هموطنان ما بر اثر این حملات زخمی شده‌اند، اما گویی اداره محیط زیست خیال جمع‌آوری این گرگ‌ها را ندارد.

یک هموطن: دانشجوی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه ارومیه هستم، این دانشگاه در ترم جدید 25 هزار تومان اضافه به عنوان هزینه ایاب و ذهاب از دانشجویان دریافت کرده است و کلاس‌ها را بدون توجه به ساعات اداری شاغلان ارائه می‌کند.

یک مدیر مدرسه: 6 ماه است اداره آموزش و پرورش خرمشهر حقوق اضافه کار مدیران 3 مقطع تحصیلی را پرداخت نکرده است.

یک شهروند از تهران: شهرداری طی طرحی اقدام به تغییر پلاک منازل کرد، ولی متاسفانه مشکلی که اکنون برای شهروندان ایجاد شده، این است که مرسولات پستی بندرت به دست گیرنده می‌رسد و اغلب آنها برگشت می‌خورند، چه کسی پاسخگوست؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر