jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۸۸   ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: رئیس سازمان حج و زیارت گفت‌: تصمیمی برای شروع ثبت‌نام جدید برای اعزام حجاج به تمتع تا اطلاع ثانوی نداریم. مصطفی خاکسار قهرودی افزود: عجله‌ای برای شروع ثبت‌نام نداریم؛ چرا که هنوز تعداد زیادی از افراد که در گذشته ثبت‌نام کرده‌اند، در نوبت اعزام هستند و تعداد زیادی ثبت‌نام شده داریم.

رئیس سازمان حج و زیارت کشور همچنین درباره این که احتمال دارد امسال بیش از 3 روز سفر تمتع کاهش یابد، به فارس گفت: بله احتمالا تا 5 روز مدت سفر کاهش پیدا می‌کند.خاکسارقهرودی ادامه داد: البته ما محدودیت زمانی در رفت و برگشت زائران به عربستان داریم، از 4 تا 5 ذی‌الحجه ورود به عربستان قطع و تا 14 ذی‌الحجه که اعمال حج به پایان می‌رسد، امکان برگشت نیست و فرودگاه‌ها تعطیل است، چراکه باید مناسک حج به اتمام برسد.وی خاطرنشان کرد: احتمال دارد این کاهش شامل حال برخی افرادی نشود که ابتدا به عربستان اعزام می‌شوند؛ ولی برای برخی افراد احتمال کاهش سفر تا 5 روز وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر