jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۷۹ ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۰

گروه جامعه:با اجازه بزرگ‌ترها بله. این جمله دیروز از بلندترین نقطه تهران از زبان زوجی جوان به آسمان این کلانشهر شنیده شد. از قدیم گفته‌اند ازدواج که می‌کنی باید اوج بگیری. اصلا می‌گویند ازدواج‌هایی موفق است که تو را یک قدم به آسمان نزدیک‌تر کند. یک گام به بالاتر. یک پله نزدیک‌تر به خدا. شاید به همین خاطر باشد که می‌گویند که اگر ازدواج کردی مواظب باش تا زمینی نمانی.اما در ایران، تهران، این گوشه متفاوت از دنیا نیز عده‌ای از جوانان که نمی‌خواهند مثل بقیه باشند، ازدواجی متفاوت را پایه‌گذاشته‌اند تا نگاهی متفاوت به جشن ازدواج داشته باشند.مراسم ازدواج نمادین دو نفر از اعضای گروه کوهنوردی کوهسار که روز گذشته برفراز قله‌ توچال برگزار شد، با همین هدف شکل گرفته است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر