jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۷۹   ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۰

گروه جامعه:با اجازه بزرگ‌ترها بله. این جمله دیروز از بلندترین نقطه تهران از زبان زوجی جوان به آسمان این کلانشهر شنیده شد. از قدیم گفته‌اند ازدواج که می‌کنی باید اوج بگیری. اصلا می‌گویند ازدواج‌هایی موفق است که تو را یک قدم به آسمان نزدیک‌تر کند. یک گام به بالاتر. یک پله نزدیک‌تر به خدا. شاید به همین خاطر باشد که می‌گویند که اگر ازدواج کردی مواظب باش تا زمینی نمانی.اما در ایران، تهران، این گوشه متفاوت از دنیا نیز عده‌ای از جوانان که نمی‌خواهند مثل بقیه باشند، ازدواجی متفاوت را پایه‌گذاشته‌اند تا نگاهی متفاوت به جشن ازدواج داشته باشند.مراسم ازدواج نمادین دو نفر از اعضای گروه کوهنوردی کوهسار که روز گذشته برفراز قله‌ توچال برگزار شد، با همین هدف شکل گرفته است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر