jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۲۶ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۹:۲۸

گفتگو با سروش صحت ، بازیگر و نویسنده

ایده‌های نو برای رادیو

دیدن سروش صحت در باشگاه رادیویی جوان، اتفاق جالبی برای رادیویی‌ها بود؛ این که یک هنرمند که کارهای شاخصی را برای تلویزیون نوشته و بازی کرده، در رادیو نیز حضور یافت، آن هم در روز آغاز به کار اولین دوره کلاس‌های آموزشی باشگاه رادیویی جوان، و این امر سوال‌برانگیز با صحبت‌های زهره هاشمی‌ (مدیر باشگاه رادیو جوان)‌ که گفت: آقای سروش صحت به عنوان استاد مبانی طنز در رادیو در این کلاس‌ها حضور دارند، ابهامات را رفع کرد.

در فرصت کوتاهی که دست داد، با سروش صحت درباره حضورش در جمع رادیویی‌ها گفتگو کردیم که می‌خوانید:

آقای صحت، انگیزه شما از حضور در رادیو چیست؟

آقای شهید‌ی‌فر با من تماس گرفت و چون خودم هم علاقه شدیدی به رادیو جوان داشتم و کار کردن با یک اکیپ جوان برایم نشاط‌آور بود، از این پیشنهاد استقبال کردم.

فکر می‌کنید چنین مکان‌های آموزشی، چطور می‌تواند به نسل جوان و علاقه‌مند کمک کند؟

در حال حاضر رسانه ملی در چنین مکان‌های آموزشی اصول اولیه را برای کار در رسانه به علاقه‌مندان می‌آموزد تا به این شکل افراد مستعدی که می‌خواهند از میان آنها انتخاب شوند، با این اصول آشنا باشند.

شما چه شناختی از رادیو دارید؟ در رادیو سابقه همکاری داشتید؟

من در حد مخاطب رادیو را میشناسم و تا به امروز هیچ‌گونه همکاری با رادیو نداشتهام.

فکر می‌کنید اگر علاقه‌مندان به رادیو و تلویزیون از راه صحیح آن وارد رسانه ملی شوند، چه تحول رسانه‌ای پیش می‌آید؟

این امر باعث می‌شود تا رسانه ملی مستقیما بتواند فکرهای جدید و ایده‌های نو را کشف کند و با آموزش اصول کار در رسانه، آنها بتوانند با انگیزه و انرژی مضاعف‌تر از گذشته حرکت کنند.

در حال حاضر مشغول چه کاری هستید؟

مشغول کار در چند سریال و تله‌فیلم و همچنین نوشتن فیلمنامه به همراه آقای صفایی برای یک فیلم سینمایی هستم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر