jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۴۱۷   ۲۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: فیلم مستند علمی «مدا زنبور ایرانی» به نویسندگی و کارگردانی عزت‌الله پروازه و تهیه کنندگی سید محسن طباطبایی از تولیدات گروه مستند شبکه 4 آماده پخش از این شبکه است. این مستند علمی مختصراً به تاریخچه زندگی زنبور عسل در جهان و ایران می‌پردازد و نژاد زنبور ایرانی را بررسی می‌کند و نگاهی به فرآورده‌های زنبور عسل از زمان تولید تا بهره برداری نظیر تولید عسل، گرده گل، موم، بره موم و ژله سلطنتی دارد. این مستند که اولین مجموعه علمی راجع به زنبور عسل و فرآورده‌های آن است، در 5 قسمت 30 دقیقه‌ای توسط گروه مستند شبکه 4 سیما تهیه شده است. تحقیقات علمی این مستند از 2 سال پیش آغاز شد و تصویربرداری آن هم در طول 4 فصل یک سال انجام شد.

عوامل این سریال مستند عبارتند از: تحقیق و پژوهش: دکتر عباس میراب زاده، دکتر رحیم عبادی و دکتر محمد نبیونی، تصویر برداران: مسعود افقری و عزت‌الله پروازه، گوینده متن: داوود نماینده، موسیقی: مسیح خسروی و تدوین: مسعود کفعمی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر