jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۰۵۷ ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه حوادث: کارآگاهان پلیس آگاهی استان تهران مجرمان حرفه‌ای از طایفه فیوج را که پس از سرقت خودرو به کیف‌قاپی اقدام می‌کردند شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ هادئی، رئیس پلیس آگاهی استان تهران با بیان این خبر گفت: این سارقان اغلب در اواسط روز خودروهایی را که در کوچه و خیابان‌ها پارک شده و از حداقل امکانات ایمنی برخوردار بودند، سرقت می‌کردند و متعاقبا با این خودروها در محلات مختلف شهری مرتکب کیف‌قاپی می‌شدند. همچنین این سارقان در برخی موارد با هدف قرار دادن شهروندانی که بدون توجه به نکات ایمنی خودروهایشان را در خیابان‌های پرتردد رها کرده بودند، لوازم باارزش درون آنها را سرقت می‌کردند.

وی افزود: با دریافت چند شکایت، کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با توجه به ادعای مالباختگان به بررسی شیوه و شگرد سارقان پرداختند. با توجه به این که سارقان عمدتا در اواسط روز اقدام به سرقت می‌کردند، با راه‌اندازی چند اکیپ گشتی نامحسوس در مناطقی که بیشترین سرقت در آن رخ داده بود و همچنین بررسی پرونده مجرمان سابقه‌دار، روند شناسایی و دستگیری سارقان شتاب بیشتری به خود گرفت تا این که کارآگاهان در حال گشت به یک دستگاه خودروی سرقتی مشکوک شدند و در حالی که سرنشینان آن درصدد ارتکاب جرم بودند، دستگیر شدند.

هر 2 سارق دستگیر شده در تحقیقات اولیه اظهار کردند ابتدا خودروهایی را که فاقد تجهیزات ایمنی در نقاط مختلف شهرستان کرج بودند به سرقت برده‌اند و متعاقبا با وسیله مذکور به کیف‌قاپی (اکثرا از بانوان) اقدام کرده و پس از گذشت چند روز خودروهای مسروقه را در گوشه و کنار شهر رها کرده‌اند و بعضا نیز لوازم داخل آنها را به سرقت برده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر