jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۹۲۰ ۲۲ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۰:۲۳

در حمله مسلحانه به یک جواهرفروشی

8 نفر در بغداد کشته شدند

مقامات پلیس پایتخت عراق از کشته شدن هشت نفر و مجروح شدن 9 نفر دیگر در این منطقه خبر داده و اعلام کردند: این حادثه در پی حمله مسلحانه به یک جواهرفروشی رخ داد.

 به گزارش ایسنا، یکی از ماموران ارشد پلیس عراق در مصاحبه‌ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس، خاطر نشان کرد: ساعاتی پیش چند مرد مسلح با استفاده از سلاح‌های خودکار و پیشرفته به یک جواهرفروشی در بغداد پایتخت عراق دستبرد شده و در درگیری مسلحانه‌ای که میان آن‌ها و نیروهای امنیتی رخ داد، هشت نفر جان خود را از دست داده و 9 نفر دیگر نیز مجروح شدند.

رسانه‌های عراق نیز اعلام کردند: هنوز شخص یا گروهی مسوولیت این حمله را نپذیرفته است، همچنین تحقیقات بازرسان و نیروهای امنیتی عراق برای دستگیری این مردان مسلح ادامه دارد.

بنا به اعلام شاهدان عینی این حادثه، مردان مسلح با استفاده از دو خودرو پس از انجام سرقت و تیراندازی از صحنه گریختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

سارا شقاقی، روان‌شناس در این باره می‌گوید: معمولا در بیشتر زندگی‌های مشتركی كه به جدایی یا طلاق عاطفی منجر می‌شود، انتخاب نادرست و عدم آموزش‌های پیش از ازدواج نقش مهمی را ایفا می‌كند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر