jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۹۲۰   ۲۲ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۰:۲۳

در حمله مسلحانه به یک جواهرفروشی

8 نفر در بغداد کشته شدند

مقامات پلیس پایتخت عراق از کشته شدن هشت نفر و مجروح شدن 9 نفر دیگر در این منطقه خبر داده و اعلام کردند: این حادثه در پی حمله مسلحانه به یک جواهرفروشی رخ داد.

 به گزارش ایسنا، یکی از ماموران ارشد پلیس عراق در مصاحبه‌ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس، خاطر نشان کرد: ساعاتی پیش چند مرد مسلح با استفاده از سلاح‌های خودکار و پیشرفته به یک جواهرفروشی در بغداد پایتخت عراق دستبرد شده و در درگیری مسلحانه‌ای که میان آن‌ها و نیروهای امنیتی رخ داد، هشت نفر جان خود را از دست داده و 9 نفر دیگر نیز مجروح شدند.

رسانه‌های عراق نیز اعلام کردند: هنوز شخص یا گروهی مسوولیت این حمله را نپذیرفته است، همچنین تحقیقات بازرسان و نیروهای امنیتی عراق برای دستگیری این مردان مسلح ادامه دارد.

بنا به اعلام شاهدان عینی این حادثه، مردان مسلح با استفاده از دو خودرو پس از انجام سرقت و تیراندازی از صحنه گریختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر