jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۸۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

روابط عمومی: 22021955

00/7 صبح آمد (زنده)‌
20/9 سلامت باشید (زنده)‌
پاسخ به سوالات مردمی/ با حضور دکتر خاتمی (فوق‌تخصص گوارش و کبد)‌
15/11 خانه فیروزه‌ای (زنده)‌
شامل آموزش انواع پیش غذا، دسر، شیرینی‌ها و غذاهای سنتی/ حضور، پزشکان کارشناسان نیرو انتظامی، اورژانس، در ارتباط با موضوع برنامه/ معرفی کتاب/ ورزش در خانه/ آموزش انواع هنرها، مثل: خیاطی، نقاشی، گلسازی، عروسک‌سازی و گلسازی و...
30/11 شمارش معکوس (زنده)‌
15/12 سمت خدا
روابط در خانواده دینی/ با حضور خانم نیل چی‌زاده
30/13 بهونه
45/13 کلید اسرار (تکرار)‌
05/15 نشانه‌های بی‌نشان
این برنامه درباره آدم‌های بی‌ادعایی است که در 8 سال دفاع مقدس، افتخارات بزرگی کسب کرده‌اند و بعد از جنگ تحمیلی نیز به شغل قبلی خود بازگشته و همچنان گمنام مانده‌اند.
35/15 دلنوازان (تکرار)‌
30/16 گزینه جوان (زنده)‌
پخش مستقیم فوتبال استقلال تهران و استقلال اهواز
45/19 طنز مسافران
45/20 دلنوازان
30/21 شب‌نشینی
مجریان برنامه حسن و فقیهه به منزل افراد فرهیخته می‌روند و درباره اصلاح الگوی مصرف و صرفه‌جویی در مصرف برق گفتگو کنند.
30/22 نود (زنده)‌
شامل بررسی کلیه رقابت‌های فوتبال لیگ و بازی‌های داخلی تیم‌های پیروزی و استقلال و تحلیل و کارشناسی مسابقات و همچنین بررسی وضعیت کلیه تیم‌ها و وضعیت داوری مسابقات با هدف ارتقای سطح دانش مخاطبان پیرامون قوانین فوتبال و قوانین داوری و...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر