jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۶۸۵   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

فارس: مهاجم اکراینی سابق چلسی، مورینیو را عامل اصلی ناکامی‌اش در چلسی معرفی کرد. شوچنکو به روزنامه دیلی ‌میل گفت: خیلی‌ها از من در مورد علل عدم موفقیتم در چلسی می‌پرسند. آنها دلایلی دارند؛ اما من باید از ناآگاهی مورینیو انتقاد کنم که همین مساله سبب شد در اوایل حضورم در این تیم دچار معضلی بزرگ به اسم مصدومیت شوم و در این تیم هیچ‌وقت همانند دوران حضور در میلان موفق عمل نکنم.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر