jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۵۹۸ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

یک پزشک از تهران: جوانی هستم با تحصیلات پزشکی که متاسفانه بیکارم. از دولت محترم درخواست دارم به جای به‌کارگیری بازنشستگان و دوشغله‌ها، جمعیت بیکار را از این معضل برهاند.

یک شهروند از گیلان: چرا نهضت سواد آموزی به عنوان یک سازمان مستقل، با نیروهای سال 85 قرارداد نمی‌بندد؟

محمدرضا صادق‌پور از میاندوآب: خیابان‌های اصلی این شهر آسفالت مرغوب ندارد و شهرداری بدون توجه به چاله‌‌های عمیق خیابان‌ها، از آسفالت و ترمیم آن سر باز می‌زند.

مقدم از تهران: بوستان اوستا در محدوده آزادی هرشب پاتوق اراذل و اوباش است. از نیروی محترم انتظامی درخواست بذل توجه بیشتری دارم.

یک شهروند از تبریز: مدت‌هاست برای نصب روشنایی خیابان محله‌مان با اداره برق قراملک تماس گرفته‌ایم، ولی شرکت برق به مشکلات رسیدگی نمی‌کند.

علیزاده از شوشتر: شهرداری با تخریب بی‌دلیل راه‌پله‌های ورودی و خروجی پایانه مسافربری باعث به خطر افتادن جان مسافران در کمربندی این شهر شده است.

محمود نادری از اهواز: برای ایاب و ذهاب فرزندم، مدرسه مرا مجبور به پرداخت 200 هزار تومان وجه کرده است، در صورتی که اینجانب تمایل دارم فرزندم را با خودروی شخصی خود به مدرسه برسانم، ولی مدرسه زیر بار نمی‌رود. آیا این رفتار آنها قانونی است؟

یک شهروند از تهران: آب شرب منطقه باقرشهر بسیار نامطبوع است، اما مسوولان اداره آبفا می‌گویند آب هیچ مشکلی ندارد، حال آن که کارکنان خود این اداره از آب معدنی استفاده می‌کنند.

یوسفی از قزوین: مبلغی که بیمه تامین اجتماعی برای کفن و دفن بیمه‌شدگانی که فوت می‌کنند، اختصاص داده، پس از ماه‌ها به دست خانوادهایشان می‌رسد. ای کاش بیمه در این ارتباط تسهیلاتی در نظر بگیرد تا این مبلغ زودتر به دست خانواده‌ها برسد.

در پی درج پیام مورخ 25 تیر درخصوص موتورسواران متخلف در شهرستان بهبهان، روابط عمومی ناجا با ارسال نامه‌ای اعلام کرد: فرماندهی انتظامی استان خوزستان درخصوص موضوع فوق اعلام کرده است: با عنایت به این‌که شهرستان بهبهان حدود 80 هزار دستگاه موتورسیکلت در خود جای داده و ماهانه قریب 150 دستگاه به آنها افزوده می‌شود و یکی از وسایل نقلیه شایع مورد استفاده مردم بهبهان است، برابر تدابیر اتخاذ شده و در جهت تامین امنیت شهروندان، برخورد قاطع با موتورسیکلت‌سواران متخلف صورت گرفته و در 4 ماه اول امسال با تعداد زیادی موتورسیکلت سوار متخلف برخورد و اعمال قانون شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر