jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۵۷   ۱۵ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۰۷

با پیگیری پرونده 2سارق حرفه ای که یکی از آنها به «رطیل سارق» معروف است ، روز گذشته سومین همدست این متهمان نیز شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما ، به دنبال دستگیری 2سارق حرفه ای که تاکنون به بیش از 280فقره سرقت اعتراف کرده اند ، با بررسی و تحقیق در خصوص اظهارات آنها مشخص شد یکی دیگر از مجرمان که چکهای دزدی متعلق به مردم را خرج می کرد ، پس از دستگیری همدستانش مخفی شده است . با گزارش این موضوع به قاضی پرونده ، ماموران پلیس آگاهی تهران روز گذشته با شناسایی متهم فراری ، موفق شدند او را در منطقه دربند دستگیر کنند. وی به سرقتهای متعدد با کمک 2سارق دیگر اعتراف کرد متهم دستگیر شده که هویت وی بهنام م اعلام شده است ، برای پیگیری پرونده به شعبه 18 پلیس آگاهی تهران منتقل شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر