jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۴۷۱ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

دغدغه‌های حفظ صدرنشینی

جناح چپ استقلال لنگ می‌زند

گروه ورزش: صمد مرفاوی که حالا تیمش را بدون هیاهو در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر می‌بیند، هفته یازدهم در شرایطی به مصاف همنام اهوازی‌اش می‌رود که جناح چپ تیمش را خالی می‌بیند. استقلال تهران دوشنبه 20 مهر در ورزشگاه آزادی، پذیرای استقلال اهوازی است که هفته گذشته 3 بر یک، پیکان صدرنشین را شکست داد تا شاگردان مرفاوی، مزد روند صعودی خود را در این هفته بگیرند و ضمن غلبه بر مس در صدر جدول رده‌بندی قرار گیرند. تنها نگرانی استقلال تهران برای این بازی برمی‌گردد به مصدومیت امیرآبادی و 3 اخطاره بودن هاشم بیگ‌زاده تا جناح چپ استقلال برای این بازی خالی شود. در این شرایط، آبی‌های پایتخت در تلاش برای صدور کارت بازی محسن یوسفی هستند تا این بازیکن را در بازی حساس دوشنبه در جناح چپ به کار گیرند.

محسن یوسفی که به دلیل خدمت سربازی از استقلال به صباباتری رفته، طبق قانون و در بازگشت دوباره نمی‌تواند تا پایان نیم‌فصل اول، استقلال را همراهی کند. تنها نکته‌ای که استقلالی‌ها را امیدوار کرده، این اظهارنظر سازمان لیگ است که یوسفی به محض پایان خدمت، عضو تیم استقلال محسوب می‌شود. قرار است امروز استقلالی‌ها، آخرین رایزنی خود را دراین‌باره انجام دهند تا جناح چپ تیمشان مقابل استقلال اهواز لنگ نزند. مرفاوی هرچند در این هفته مجیدی و صادقی را که در هفته دهم به دلیل 3 کارته بودن غایب بودند بار دیگر در اختیار دارد؛ اما از طرف دیگر سیاوش اکبرپور در این هفته 3 کارته شده و نمی‌تواند تیمش را همراهی کند تا با توجه به رفع مصدومیت سیدصالحی، احتمال قرار گرفتن ترکیب تهاجمی برهانی و سیدصالحی در این بازی افزایش یابد.

استقلال هرچند با 2 امتیاز اختلاف نسبت به پیکان در صدر جدول قرار دارد؛ اما این باعث نمی‌شود که از دیدار پیکان با پاس بحران‌زده غافل شود و به طور طبیعی نیم‌نگاهی به این بازی دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر