jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۱۷۶   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۱:۵۲

با عدم رضایت خانواده مقتول

بهنود شجاعی قصاص شد

فخرالدین جعفرزاده سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: حکم قصاص بهنود شجاعی صبح امروز اجرا شد.

به گزارش فارس ،  سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ گفت: تلاش‌های بسیار زیادی برای ایجاد صلح و سازش در این پرونده انجام شد اما همه این تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند و صبح امروز حکم قصاص بهنود اجرا شد.

بهنود در تاریخ 27 مرداد 84 در یکی از پارک‌های تهران جوان 17 ساله‌ای به نام احسان را با ضربات چاقو به قتل رساند، از آن سال تاکنون با تلاش واحد صلح و سازش دادسرای جنایی تهران اجرای حکم قصاص وی به تعویق افتاده بود اما سرانجام صبح امروز حکم قصاص اجرا شد.

آخرین جلسه صلح و سازش در پرونده بهنود هفته گذشته با حضور هنرمندان عرصه دفاع مقدس برگزار شد اما خانواده مقتول حاضر به شرکت در این جلسه نشدند.

همچنین صبح امروز قرار بود اکرم محکوم به قصاص نیز به دار آویخته شود اما با تلاش واحد صلح و سازش تنی چند از اولیای دم به وی رضایت دادند و به این ترتیب اجرای حکم قصاص وی متوقف شد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر