jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۶۱۷۶ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۱:۵۲

با عدم رضایت خانواده مقتول

بهنود شجاعی قصاص شد

فخرالدین جعفرزاده سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: حکم قصاص بهنود شجاعی صبح امروز اجرا شد.

به گزارش فارس ،  سرپرست دادسرای امور جنایی تهران بزرگ گفت: تلاش‌های بسیار زیادی برای ایجاد صلح و سازش در این پرونده انجام شد اما همه این تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند و صبح امروز حکم قصاص بهنود اجرا شد.

بهنود در تاریخ 27 مرداد 84 در یکی از پارک‌های تهران جوان 17 ساله‌ای به نام احسان را با ضربات چاقو به قتل رساند، از آن سال تاکنون با تلاش واحد صلح و سازش دادسرای جنایی تهران اجرای حکم قصاص وی به تعویق افتاده بود اما سرانجام صبح امروز حکم قصاص اجرا شد.

آخرین جلسه صلح و سازش در پرونده بهنود هفته گذشته با حضور هنرمندان عرصه دفاع مقدس برگزار شد اما خانواده مقتول حاضر به شرکت در این جلسه نشدند.

همچنین صبح امروز قرار بود اکرم محکوم به قصاص نیز به دار آویخته شود اما با تلاش واحد صلح و سازش تنی چند از اولیای دم به وی رضایت دادند و به این ترتیب اجرای حکم قصاص وی متوقف شد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

سارا شقاقی، روان‌شناس در این باره می‌گوید: معمولا در بیشتر زندگی‌های مشتركی كه به جدایی یا طلاق عاطفی منجر می‌شود، انتخاب نادرست و عدم آموزش‌های پیش از ازدواج نقش مهمی را ایفا می‌كند.

گفتگو بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر