jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۶۱۴۰ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۳:۲۷

با رای‌گیری در سایت AFC

دایی چهارمین مهاجم آسیا شد

بازیکن تیم ملی عربستان به عنوان برترین مهاجم تاریخ فوتبال آسیا انتخاب شد.علی دایی مهاجم سابق تیم ملی کشورمان چهارمین مهاجم برتر آسیا شد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در رأی‌گیری که از روز دوم شهریور آغاز شد و در روز هجدهم مهر به پایان رسید ، انتخاب برترین مهاجم آسیا را به کاربران اینترنتی واگذار کرد.

در این رأی‌گیری 10 نامزد حضور داشتند که در پایان سامی الجابر ، مهاجم تیم ملی عربستان با 662728 رأی یعنی بیش از 51 درصد آرا به عنوان برترین مهاجم تاریخ فوتبال آسیا انتخاب شد.

ماجد عبدالله دیگر مهاجم سابق تیم ملی عربستان 550100 رأی معادل 42 درصد آرا را کسب کرد و به عنوان نفر دوم انتخاب شد.

هائوهایدونگ مهاجم تیم ملی چین با 31216 رأی و کسب 2 درصد آرا در مقام سوم جای گرفت و پس از او علی دایی مهاجم تیم ملی ایران با 22580 رأی یعنی 1,8 درصد آرا کاربران را به خود اختصاص داد و به عنوان چهارمین مهاجم برتر آسیا دست یافت.

رده بندی سایر نفرات به ترتیب زیر است:
5- چابوم کئون از کره جنوبی (7519 رای)
6- حسین سعید از عراق (7426 رای)
7- پایا پوینگ پئو از تایلند (4684 رای)
8- کازویوشی میورا از ژاپن (1625)
9- پاک دو از کره جنوبی (806 رای)
10-ماکسیم شاتسکیخ از ازبکستان (641 رای)

فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر