jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۳۷   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۲

برادر ناتنی یک دختر 17 ساله سوئدی که با گذاشتن یک مار سمی در اتاق خواهرش سبب مرگ او شده است بزودی رای نهایی دادگاه را خواهد گرفت.

 این پسر جوان که از او تنها به نام «جاناتان» نام برده می‌شود، متهم است یک سال پس از ازدواج پدرش با زنی که صاحب یک دختر نوجوان بوده، نقشه قتل این خواهر ناتنی را طراحی کرده و با گذاشتن یک مار سمی که از لابراتوار مدرسه‌اش دزدیده بود، سبب مرگ او شده است. مرگ ناگهانی این دختر که باعث ناراحتی شدید خانواده‌اش شده بود، با بررسی‌های پلیس و اعلام پزشکی قانونی، قتل عمد خوانده شد و پس از کشف این حیوان سمی، برادر ناتنی او به اتهام قتل دستگیر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر