jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۸۳۲ ۱۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۴۱

مسابقات کاراته ترکیه

کسب نخستین مدال ایران

پیکارهای بین المللی کاراته جایزه بزرگ ترکیه امروز آغاز شد و در روز نخست ، ابوالفضل شهرجردی کاتا روی تیم ملی کاراته نوجوانان ایران موفق به کسب مدال برنز شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر امروز در نخستین روز این مسابقات در بخش کاتای انفرادی رده سنی 14-15 سال موفق شد به مدال برنز دست یابد.

این کاراته کای نوجوان ایرانی برای رسیدن به این مدال حریفانی از مقدونیه، ترکیه و انگلیس را شکست داد در مرحله پایانی نتیجه را به کاراته کای مصری واگذار کرد و با دور افتادن از قهرمانی نشان برنز دریافت کرد.

در پیکارهای کومیته (مبارزه) انفرادی نوجوانان هم شاهین بلالایی در وزن سنگین تر از 70 کیلوگرم، در نخستین گام برابر کاراته کای تر کیه ای متوقف شد و کنار رفت.

مسابقات کاراته بین المللی جایزه بزرگ ترکیه از امروز با 900 کاراته‌کا در 43 تیم از 28 کشور جهان در تالار ورزشی فاتح شهر استانبول این کشور به روی تاتامی رفته‌اند.

از ایران هم کاراته کاها ی کشورمان در قالب تیم‌های نوجوانان، جوانان و امید با حریفان خود مبارزه می کنند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر