jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۸۳۲ ۱۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۴۱

مسابقات کاراته ترکیه

کسب نخستین مدال ایران

پیکارهای بین المللی کاراته جایزه بزرگ ترکیه امروز آغاز شد و در روز نخست ، ابوالفضل شهرجردی کاتا روی تیم ملی کاراته نوجوانان ایران موفق به کسب مدال برنز شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر امروز در نخستین روز این مسابقات در بخش کاتای انفرادی رده سنی 14-15 سال موفق شد به مدال برنز دست یابد.

این کاراته کای نوجوان ایرانی برای رسیدن به این مدال حریفانی از مقدونیه، ترکیه و انگلیس را شکست داد در مرحله پایانی نتیجه را به کاراته کای مصری واگذار کرد و با دور افتادن از قهرمانی نشان برنز دریافت کرد.

در پیکارهای کومیته (مبارزه) انفرادی نوجوانان هم شاهین بلالایی در وزن سنگین تر از 70 کیلوگرم، در نخستین گام برابر کاراته کای تر کیه ای متوقف شد و کنار رفت.

مسابقات کاراته بین المللی جایزه بزرگ ترکیه از امروز با 900 کاراته‌کا در 43 تیم از 28 کشور جهان در تالار ورزشی فاتح شهر استانبول این کشور به روی تاتامی رفته‌اند.

از ایران هم کاراته کاها ی کشورمان در قالب تیم‌های نوجوانان، جوانان و امید با حریفان خود مبارزه می کنند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر