jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۸۳۲   ۱۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۴۱

مسابقات کاراته ترکیه

کسب نخستین مدال ایران

پیکارهای بین المللی کاراته جایزه بزرگ ترکیه امروز آغاز شد و در روز نخست ، ابوالفضل شهرجردی کاتا روی تیم ملی کاراته نوجوانان ایران موفق به کسب مدال برنز شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر امروز در نخستین روز این مسابقات در بخش کاتای انفرادی رده سنی 14-15 سال موفق شد به مدال برنز دست یابد.

این کاراته کای نوجوان ایرانی برای رسیدن به این مدال حریفانی از مقدونیه، ترکیه و انگلیس را شکست داد در مرحله پایانی نتیجه را به کاراته کای مصری واگذار کرد و با دور افتادن از قهرمانی نشان برنز دریافت کرد.

در پیکارهای کومیته (مبارزه) انفرادی نوجوانان هم شاهین بلالایی در وزن سنگین تر از 70 کیلوگرم، در نخستین گام برابر کاراته کای تر کیه ای متوقف شد و کنار رفت.

مسابقات کاراته بین المللی جایزه بزرگ ترکیه از امروز با 900 کاراته‌کا در 43 تیم از 28 کشور جهان در تالار ورزشی فاتح شهر استانبول این کشور به روی تاتامی رفته‌اند.

از ایران هم کاراته کاها ی کشورمان در قالب تیم‌های نوجوانان، جوانان و امید با حریفان خود مبارزه می کنند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر