jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۵۰۱۸   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۰۲

زبر نظر مدرسان فیفا برگزار می شود

30 داور برگزیده در کلاس فیفا

دوره آموزشی مدرسان و ناظران برگزیده داوری فوتبال کشور زیر نظر مدرسان بین المللی فیفا در آکادمی فوتبال برگزار خواهد شد. این دوره کلاسهای آموزشی و توجیهی با حضور 30 نفر از داوران و ناظران برگزیده سراسر کشور به مدت 5 روز از 16 تا 20 مهر ماه جاری در محل آکادمی فوتبال برگزار خواهد شد.

این دوره به درخواست کمیته داوران فدراسیون فوتبال و موافقت فیفا و با هدف به روز کردن دانش تئوری و عملی مدرسان و ناظران فوتبال کشور تشکیل می شود.

کار تدریس این دوره آموزشی را «هانی بالان» از قطر به عنوان مدرس فیفا و «اسماعیل الهافی» به عنوان مسئول هماهنگی و برگزاری کلاسها برعهده خواهند داشت.

اسامی 30 داور و ناظرشرکت کنندگان دراین دوره آموزشی که ازسوی کمیته داوران و ازبین داوران و ناظران سراسر کشور انتخاب شده اند به شرح زیر است:

1- فریدون اصفهانیان (زنجان) 2- ایرج امین فر(اردبیل) 3- حسین استاد آقایی (قزوین) 4- سعادت باغبان (چهارمحال و بختیاری) 5- عبدالله باعزم (لرستان) 6- زاهد بحرینی (خوزستان) 7- سیامک بخشی (خوزستان) 8- سعید بطحایی (فارس) 9- حاتم بک پور(گلستان) 10- غلامرضا بهروان (مازندران) 11- محمد جواد تقی پور(خراسان رضوی ) 12- محمد علی تولایی (فارس) 13- نادر جعفری (تهران) 14- سید حسن حسینی (یزد) 15- علی خسروی (تهران) 16- حسین خوشخوان (تهران) 17- رحیم رحیمی مقدم (آذربایجان شرقی) 18 - اسماعیل صفیری (اصفهان) 19- محمد علی فروغی (تهران) 20 - محمد رضا فلاح (گیلان) 21- بهرام مهرپیما (کرج) 22- ابراهیم میرزابیگی (کرج) 23- جلال مرادی (کرمانشاه) 24- ایرج نظری (اصفهان) 25-حسین نجاتی (قم) 26- فرج اله یثربی (همدان) 27- نوذر رودنیل (کهکیلویه و بویراحمد) 28- عبدالرسول استادزاده (بوشهر) 29- علی حبیب پور (کرمان) 30- علی خانقاهی (مرکزی)

براساس اعلام کمیته داوران جلسات تئوری این دوره صبح ها در آمفی تئاترهتل آکادمی ملی فوتبال و جلسات عملی بعد از ظهرها در زمین چمن کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد. مراسم افتتاحیه این کلاسها ساعت 8:30 روز پنج شنبه 16 مهرماه در محل آکادمی فوتبال برگزار خواهد شد.

مسعود عنایت رئیس کمیته داوران پیرامون برگزاری این دوره کلاسهای آموزشی ویژه داوران و ناظران فوتبال اظهار داشت: در انتخاب نفرات شرکت کننده در این کلاسها سعی کردیم تا ضمن توجه به پراکندگی جغرافیایی نفرات برگزیده از استانهای مختلف کشور انتخاب شوند و مهمتر از آن اینکه سابقه مدرسی و نظارت داوری را بصورت توام داشته باشند.

وی در تشریح این دوره و نحوه برگزاری کلاسها اظهار داشت: سه روز اول کلاسها مربوط به مدرسان داوری و دو روز آخر مربوط به ناظران خواهد بود و در طول پنج روز تمامی 30 داور دعوت شده در کلاسها شرکت خواهند کرد.

رئیس کمیته داوران خاطرنشان کرد: در پایان این دوره به شرکت کنندگان گواهی رسمی فیفا از سوی مدرس فدراسیون بین المللی فوتبال اعطا خواهد شد.

مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر