jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۴۸۳۲   ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۲۵

طرح پاکسازی نقاط آلوده کرج

225 معتاد پرخطر دستگیر شدند

سردار علیرضا اکبرشاهی فرمانده‌ انتظامی استان تهران گفت: با اجرای طرح پاک ‌سازی ‌170 نقطه آلوده در کرج، ‌85 توزیع‌کننده جز مواد مخدر ، ‌25 توزیع‌کننده عمده و ‌225 معتاد پرخطر دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا ، فرمانده‌ انتظامی استان تهران در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: با اجرای عملیات پاک‌سازی نقاط آلوده در کرج امروز ‌170 نقطه آلوده در خطوط یک ، دو ، سه ، چهار منطقه حصار کرج پاک‌سازی شد.

وی افزود: طی این عملیات ‌345 سارق و معتاد دستگیر شدند و طی بازرسی از منازل این افراد ‌20 کیلو تریاک، ‌320 کیلو شیشه و ‌150 گرم کراک کشف شد.

اکبر شاهی تاکید کرد: حدود سه سال است که منقطه حصار کرج پاک سازی می‌شود و تا پایان امسال نیز این طرح ادامه خواهد داشت. افراد باقی مانده نیز با استقرار دو پایگاه موقت در منطقه دستگیر خواهند شد.

گفتنی است ، طی بازرسی انجام شده از منازل متهمان همچنین 14.5 میلیون تومان وجه نقد که حاصل از فروش مواد مخدر بود و یک دستگاه پراید نیز کشف و ضبط شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر