jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۴۸۳۲ ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۲۵

طرح پاکسازی نقاط آلوده کرج

225 معتاد پرخطر دستگیر شدند

سردار علیرضا اکبرشاهی فرمانده‌ انتظامی استان تهران گفت: با اجرای طرح پاک ‌سازی ‌170 نقطه آلوده در کرج، ‌85 توزیع‌کننده جز مواد مخدر ، ‌25 توزیع‌کننده عمده و ‌225 معتاد پرخطر دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا ، فرمانده‌ انتظامی استان تهران در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: با اجرای عملیات پاک‌سازی نقاط آلوده در کرج امروز ‌170 نقطه آلوده در خطوط یک ، دو ، سه ، چهار منطقه حصار کرج پاک‌سازی شد.

وی افزود: طی این عملیات ‌345 سارق و معتاد دستگیر شدند و طی بازرسی از منازل این افراد ‌20 کیلو تریاک، ‌320 کیلو شیشه و ‌150 گرم کراک کشف شد.

اکبر شاهی تاکید کرد: حدود سه سال است که منقطه حصار کرج پاک سازی می‌شود و تا پایان امسال نیز این طرح ادامه خواهد داشت. افراد باقی مانده نیز با استقرار دو پایگاه موقت در منطقه دستگیر خواهند شد.

گفتنی است ، طی بازرسی انجام شده از منازل متهمان همچنین 14.5 میلیون تومان وجه نقد که حاصل از فروش مواد مخدر بود و یک دستگاه پراید نیز کشف و ضبط شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر