jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۴۸۳۲ ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۲۵

طرح پاکسازی نقاط آلوده کرج

225 معتاد پرخطر دستگیر شدند

سردار علیرضا اکبرشاهی فرمانده‌ انتظامی استان تهران گفت: با اجرای طرح پاک ‌سازی ‌170 نقطه آلوده در کرج، ‌85 توزیع‌کننده جز مواد مخدر ، ‌25 توزیع‌کننده عمده و ‌225 معتاد پرخطر دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا ، فرمانده‌ انتظامی استان تهران در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: با اجرای عملیات پاک‌سازی نقاط آلوده در کرج امروز ‌170 نقطه آلوده در خطوط یک ، دو ، سه ، چهار منطقه حصار کرج پاک‌سازی شد.

وی افزود: طی این عملیات ‌345 سارق و معتاد دستگیر شدند و طی بازرسی از منازل این افراد ‌20 کیلو تریاک، ‌320 کیلو شیشه و ‌150 گرم کراک کشف شد.

اکبر شاهی تاکید کرد: حدود سه سال است که منقطه حصار کرج پاک سازی می‌شود و تا پایان امسال نیز این طرح ادامه خواهد داشت. افراد باقی مانده نیز با استقرار دو پایگاه موقت در منطقه دستگیر خواهند شد.

گفتنی است ، طی بازرسی انجام شده از منازل متهمان همچنین 14.5 میلیون تومان وجه نقد که حاصل از فروش مواد مخدر بود و یک دستگاه پراید نیز کشف و ضبط شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر