jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۷۹۰۷۹   ۱۸ شهريور ۱۳۸۸  |  ۲۱:۱۹

در پی انتشار خبری مبنی بر اخراج جواد نکونام و مسعود شجاعی از باشگاه اوساسونا؛ نکونام گفت:‌ من مسلمانم و می ‌دانم چگونه رفتار کنم .

نکونام افزود : اگر یک مورد اخلاقی از من ثابت شود ، دیگر فوتبال بازی نخواهم کرد .
 

 واحد مرکزی خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فوتبال گزارش داد، صبح امروز برخی از سایتهای خبری و منابع غیررسمی خبری از اخراج جواد نکونام و مسعود شجاعی از باشگاه اوساسونا به علت مسائل غیرفوتبالی منتشر کردند .

این سایتهای غیررسمی در حالی خبر اخراج نکونام و شجاعی را از اوساسونا به دلیل درگیری‌های ایجاد شده در یک میهمانی شبانه دادند که مسئولان باشگاه اوساسونا و همچنین پایگاه اطلاع رسانی رسمی این باشگاه اظهارنظری در این باره نداشتند .

در این خصوص جواد نکونام ملی پوش فوتبال ایران و بازیکن کلیدی تیم اوساسونای اسپانیا شایعات مختلف در باره اخراج خودش و شجاعی از اوساسونا را تکذیب کرد.

وی با اشاره به این موضوع می گوید : یک هکر سایت رسمی باشگاه اوساسونا را هک کرد و خبر اخراج من و شجاعی را در آخرین ساعات سه‌شنبه روی این سایت قرار داد که من از طریق برادرم متوجه این موضوع شدم و در تماسی که با مسئولان باشگاه و مدیر سایت رسمی اوساسونا داشتم در نهایت این خبر که حاصل شیطنت هکر بود،‌ از روی سایت برداشته شد.

نکونام می افزاید : من علاقه‌ای ندارم در این باره زیاد صحبت کنم چرا‌که در 10 سال اخیر با مربیان مختلفی در تیم‌های باشگاهی و تیم ملی بازی کرده‌ام و همه آنان می‌توانند در باره رفتار و خصوصیات من توضیح بدهند.

اگر ثابت شود که دراین سال‌ها یک مورد اخلاقی داشته ام مطمئن باشید که دیگر فوتبال بازی نخواهم کرد.

نکو نام گفت: من و مسعود صبح امروز به پلیس اینترپل مراجعه کرده و به طور رسمی شکایت کردیم تا این موضوع پیگیری شود و فکر می‌کنم پیدا کردن فردی که دست به چنین اقدام زشتی زده است چندان دشوار نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر