jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۷۸۹۲۶   ۱۸ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۷:۲۹

در یک مهمانی عروسی رخ داد

مرگ دختر بر اثر شلیک گلوله

دختر 23 ساله‌ای که در جریان شلیک گلوله در یک مهمانی عروسی به شدت زخمی شده بود روز گذشته فوت کرد.

به گزارش فارس، ‌25 تیر امسال مأموران پلیس آگاهی شهرستان تنگستان بوشهر از وقوع یک تیراندازی منجر به ضرب و جرح در حوزه این شهرستان با خبر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه واقع در یک مهمانی عروسی دریافتند 2 مرد نقابدار به این عروسی هجوم آورده و مهمانان را با شلیک گلوله مجروح کرده‌اند.

اصغرزاده، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: دختر جوان 23 ساله‌ای به نام اسماء در این مهمانی بر اثر اصابت گلوله اسلحه کلاشینکف به ناحیه ریه و گردنش به شدت مجروح شد. این فرد پس از یک ماه به تهران فرستاده شد تا اقدامات درمانی در خصوص وی در تهران انجام شود اما سرانجام این فرد روز گذشته در بیمارستان شریعتی فوت کرد.

وی افزود: تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر