jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۴۶۲۵   ۱۰ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۱:۳۱

دختر جوان پس از سرقت یک دستگاه موتورسیکلت ، دقایقی بعد پس از تعقیب توسط مالباخته ، با کتف شکسته تحویل پلیس شد.

به گزارش خبرنگار ما، روز گذشته صاحب یک موتورسیکلت دقایقی پس از آن که موتور خود را در شرق تهران در گوشه ای از پیاده رو متوقف کرد تا به خانه یکی از بستگانش سرکشی کند، با شنیدن صدای موتور، بسرعت از خانه بیرون آمد و با مشاهده دختر جوانی که با روشن کردن موتور اقدام به فرار کرده بود، به تعقیب او پرداخت . دقایقی پس از تعقیب و گریز صاحب موتور با دختر سارق ، وی که قادر به کنترل موتور نبود، به زمین افتاد و کتف او شکست . با دستگیری سارق و تحویل وی به پلیس ، متهم به بیمارستان منتقل و پس از مداوا برای تحقیق به اداره هفتم پلیس آگاهی ویژه سرقت موتور تحویل داده شد. در بررسی و تحقیق بیشتر از این دختر مشخص شد وی به تحریک یک سارق سابقه دار که با وی ارتباط دوستی برقرار کرده است قصد داشته است پس از سرقت موتور آن را در اختیار وی قرار دهد
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر