jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۴۲۱۵   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۲۱:۴۰

امروز در ادامه هفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه های کشور 3بازی در تهران ، کرج و شیراز برگزار می شود.

در ورزشگاه تختی تهران ، پیروزی و سپاهان ، بازی حساس و جذابی را برگزار می کنند. تیم سپاهان فقط به یک امتیاز نیاز دارد که قهرمان شود، اما تیم پیروزی برای جبران ناکامی های اخیر خود و بویژه شکست هفته قبل مقابل ذوب آهن قصد دارد با تمام قوا به مصاف سپاهان ، صدرنشین اصفهانی برود تا با کسب یک پیروزی روحیه بگیرد و مرهمی بر دردهای خود بگذارد. فجر سپاسی در شیراز میزبان پاس است . وحید رضایی کاپیتان تیم فجر گفت : ما آمادگی مطلوبی داریم و می خواهیم با پیروزی بر پاس ، قدم مهمی برای رسیدن به نایب قهرمانی برداریم . دیگر بازی امروز را سایپا و ملوان بندر انزلی در ورزشگاه شریعتی کرج برگزار می کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر