jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۴۲۱۵   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۲۱:۴۰

امروز در ادامه هفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه های کشور 3بازی در تهران ، کرج و شیراز برگزار می شود.

در ورزشگاه تختی تهران ، پیروزی و سپاهان ، بازی حساس و جذابی را برگزار می کنند. تیم سپاهان فقط به یک امتیاز نیاز دارد که قهرمان شود، اما تیم پیروزی برای جبران ناکامی های اخیر خود و بویژه شکست هفته قبل مقابل ذوب آهن قصد دارد با تمام قوا به مصاف سپاهان ، صدرنشین اصفهانی برود تا با کسب یک پیروزی روحیه بگیرد و مرهمی بر دردهای خود بگذارد. فجر سپاسی در شیراز میزبان پاس است . وحید رضایی کاپیتان تیم فجر گفت : ما آمادگی مطلوبی داریم و می خواهیم با پیروزی بر پاس ، قدم مهمی برای رسیدن به نایب قهرمانی برداریم . دیگر بازی امروز را سایپا و ملوان بندر انزلی در ورزشگاه شریعتی کرج برگزار می کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر