jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۳۱۳۸   ۰۵ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۲۱:۱۸

لیگ برتر با انجام چند بازی دنبال شد. روز پنجشنبه در شیراز 12هزار نفر شاهد بازی کم تحرک فجر و پیروزی بودند.

دیداری که با تساوی بدون گل خاتمه یافت . در ورزشگاه تختی انزلی دو تیم ملوان و فولاد خوزستان به تساوی یک یک رسیدند. سیدمحمد علوی (3) برای میهمان و ابراهیم صادقی (17) برای ملوان گلزنی کردند. در اهواز استقلال این شهر و ابومسلم نیز به تساوی مشابه یک یک رضایت دادند. علی نیک خو (6) برای میهمان و آدریانو اکوز (49) برای استقلال اهواز گل زدند. دیروز سایپا در چارچوب دیدارهای همین هفته با نتیجه 2بر یک میزبان خود نفت آبادان را مغلوب کرد. محمد مومنی (15 و 46) برای سایپا و اسماعیل حلالی (47پنالتی) برای نفت گل زدند. در اصفهان هم دو تیم استقلال تهران و فولاد مبارکه سپاهان آخرین بازی هفته شانزدهم را برگزار کردند. در این دیدار، استقلال به مراتب منسجم تر و بهتر از قبل کار کرد ولی ضعف مفرط دفاع این تیم که هنوز به قوت خود باقی بود کار دست این تیم داد و در نهایت شکست 3 بر 2 برای آبی پوشان رقم خورد. پنالتی سپاهان روی حرکت ناپخته قربانی به دست آمد و گل سوم سپاهان هم روی تعلل و اشتباه نابخشودنی فکری رقم خورد تا سپاهان اختلاف امتیازهای خود را با رقیب خود یعنی پیروزی به 6امتیاز برساند. شاید اکبرپور بهترین چهره استقلالی ها بود که روی هر دو گل تیم خود تاثیری غیرقابل انکار داشت .نکته قابل ذکر در مورد بازی دیروز رضایت دو مربی از قضاوت داور بود که این امر به انتخاب خوب کمیته داوران برمی گردد. در چارچوب دیدارهای هفته بیستم روز دوشنبه پاس میزبان ذوب آهن خواهد بود. در پایان بازیهای دیروز سپاهان با 41امتیاز در صدر قرار گرفت و تیم های پیروزی (35امتیاز) ، پاس با 31امتیاز (تفاضل گل +9) ، فولاد با 31امتیاز (+5) ، فجر سپاسی با 31امتیاز (+5) ، استقلال با 28امتیاز (+5) ، پیکان با 28امتیاز (+5) ، سایپا با 25امتیاز ، ذوب آهن با 22امتیاز (+1) ، برق با 22امتیاز (-11) ، استقلال اهواز با 19امتیاز، نفت با 18امتیاز (-9) ، ملوان با 18امتیاز (-17) و ابومسلم با 16امتیاز به ترتیب در رده های دوم تا چهاردهم جدول قرار دارند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر